niedziela, 5 stycznia 2014

Teen Titans Go! oraz Dreamworks Dragons: Defenders of Berk w lutym w polskim CN

W lutym 2014 r., choć nie będzie żadnych premier w Boomerangu, to pierwszy kanał kreskówkowy Turnera - Cartoon Network wyemituje dwa nowe seriale, a poważnie jeden nowy serial, oraz 2. seria przygód Jeźdźców Smoków.

Teen Titans Go! - amerykański serial stworzony na podstawie komiksu pod tym samym tytułem,  który opowiada o dalszych przygodach Młodych Tytanów, czyli Gwiazdki, Raven, Bestii, Cyborga oraz Robina, którzy doczekali się swojego serialu w 2003 r. w Cartoon Network. W nowych przygodach ekipy, zobaczymy między innymi odcinek, w którym będą musieli zdać na prawo jazdy, po tym jak zniszczyli Batmobil Bat-Mana. W dalszym ciągu będą walczyć ze złem, panoszącym się w okolicach ich miasta. Premiera polska póki co nieznana, ale już Turner Entertainment ogłosił, że Polacy obejrzą ten serial w lutym 2014. W emisji, w Polsce póki co będzie 13 odcinków, a każdy będzie premierowany co tydzień.


Dreamworks Dragons: Defenders of Berk - druga seria Dreamworks Dragons, która będzie w Polsce emitowana, tak jak w USA - w Cartoon Network. Tak jak pierwsza, w emisji będzie 20 odcinków, które będą się kończyć odcinkami podwójnymi. Nowi bohaterzy, obok Czkawki, Astrid, i ekipy z 1. sezonu, a także nowe smoki, i do tego nowe przygody, a wszystko to w Dreamworks Dragons: Defenders of Berk. W Polsce premiera 2. sezonu odbędzie się w Niedzielę 2 lutego o 18:10, w ramach Kina Cartoon Network, a tuż po Nim - Tom i Jerry: Szybcy i Kudłaci. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz