czwartek, 30 stycznia 2014

Kino Cartoon Network w lutym 2014 r.

Co zobaczymy w ramach kina Cartoon Network w miesiącu lutym 2014 r.


Goonies

Emisja: Sobota 1 lutego 9:05

Bracia Mikey (Sean Astin) i Brand (Josh Brolin) znajdują na strychu starą mapę, na której zaznaczona jest droga do ukrytego skarbu. Rycina należała niegdyś do groźnego pirata Jednookiego Willy’ego. Chłopcy wpadają na pomysł, by odszukać skarb. Pieniądze są im bardzo potrzebne – ich rodzice są zadłużeni, a wielka firma budowlana zamierza zburzyć ich rodzinny dom i na tym miejscu wybudować luksusowy klub country. Wraz z czwórką swoich przyjaciół Mikey i Brand wyruszają na niebezpieczną wyprawę. Jeśli wierzyć wskazówkom umieszczonym na mapie, skarb powinien znajdować się na starym hiszpańskim galeonie ukrytym w podziemnej grocie, pełnej pułapek i niebezpieczeństw. Młodzi łowcy przygód znajdują wskazane na mapie miejsce. Jest nim opuszczony budynek, w którym niegdyś mieściła się restauracja. Obecnie ukrywa się w nim rodzina Fratellich, niebezpiecznych przestępców. Dzieciaki odnajdują tajemnicze przejście prowadzące do podziemi restauracji. Ścigani przez groźnych bandytów, pokonując liczne pułapki postawione na ich drodze, przyjaciele przeżywają mnóstwo niesamowitych przygód. Aktorka Anne Ramsey otrzymała za swoją rolę nagrodę Saturna. Sean Astin dostał natomiast Nagrodę Młodych Artystów.  

Scooby-Doo 2: Potwory na gigancie (Scooby-Doo 2: Monsters Unleashed)

Emisja: Sobota 1 lutego 18:10

W Coolsville zostaje otwarte Muzeum Kryminologii, w którym można oglądać przebrania straszydeł, zdemaskowanych kiedyś przez Scooby’ego, Kudłatego, Freda, Daphne i Velmę. Lecz Zamaskowany Człowiek porywa przebrania i ożywia je. Winą za to obarcza Tajemniczą Spółkę. Potwory demolują miasto, a mieszkańcy wierzą w winę detektywów. By uratować Coolsville – i swoją reputację – przyjaciele nie tyle postanawiają, co zmuszeni są po raz kolejny stawić czoła tym samym straszydłom.
 

Tom i Jerry: Szybcy i kudłaci (Tom and Jerry: The Fast and The Furry)

Emisja: Niedziela 2 lutego 18:35, Sobota 8 lutego 9:05

Emisja zaraz po maratonie z Jeźdźcami smoków i premierowym odcinku serii drugiej - pt: "Obrońcy Berk". Tom i Jerry biorą udział w programie telewizyjnym "Wielki wyścig", w którym będą się ścigać. Nagrodą w tym wyścigu jest wielki, piękny, super dom, w którym mogą zrobić wszystko, na co mają ochotę. Film wykonany na podstawie scenariusza, jednego z reżyserów oryginalnych kreskówek Toma i Jerry'ego z lat 1940-1957 - Joseph'a Barbery.

Scooby-Doo i Baśnie z tysiąca i jednej nocy (Scooby Doo in Arabian Nights)

Emisja: Sobota 8 lutego 18:10, Niedziela 9 lutego 9:05 

Scooby Doo i jego pan - Kudłaty trafiają na dwór Kalifa jak nadworni kontrolerzy jedzenia. Kiedy zamiast tylko spróbować zjadaja cąły obiad przeznaczony dla Kalifa muszą uciekać, ukrywają się w królewskim haremie. Kudłaty, przebrany za uroczą dziewczyne wzbudza zainteresowanie Kalifa i zostaje wybrany jako kandydatka na nową żonę. Chcąc zyskać na czasie przebrany chłopak opowiada Kalifowi różne znane bajki.

Tom i Jerry: Misja na Marsa (Tom and Jerry: Blast Off To Mars)

Emisja: Niedziela 9 lutego 18:10, Sobota 15 lutego 9:05

Najsłynniejszy kocio-mysi duet świata mimowolnie bierze udział w misji na czerwoną planetę. Na miejscu Tom i Jerry odkrywają, że Marsjanie naprawdę istnieją i ... chcą zaatakować Ziemię! Odwiecznie skłócona para musi więc się pojednać i razem stawić czoła tak ogromnemu zagrożeniu dla Ziemian.

Scooby-Doo Ahoj Piraci (Scooby-Doo: Pirates Ahoy)

Emisja: Sobota 15 lutego 18:10, Niedziela 16 lutego 9:05

Drużyna musi się zmierzyć z piratami, którzy porwali rodziców Freda Co gorsza, okazuje się, że pani Jones została zamieniona w pirata.Tom i Jerry: Magiczny pierścień (Tom and Jerry: The Magic Ring)

Emisja: Niedziela 16 lutego 18:10, Sobota 22 lutego 9:05

Tom dostaje od czarodzieja bezcenny pierścień. Jego mały, odwieczny wróg Jerry zakłada sobie kosztowną obrączkę na głowę. Niestety, nie może jej zdjąć. Przerażony ucieka do miasta, gdzie zamierza się ukryć przed ścigającym go wściekłym kotem. Po drodze mysz spotyka swoich starych znajomych, którzy bezskutecznie starają się uwolnić go od pierścienia.   

Scooby Doo i Legenda Wampira (Scooby-Doo and the Legend of Vampire)

Emisja: Sobota 22 lutego 18:10, Niedziela 23 lutego 9:05

Scooby i reszta jadą do Australii. Ma tam się odbyć koncert (rock-and-rollowy). Ale nie dość, że wszyscy zawodnicy zostają porwani, to na dodatek pojawia się Duch Wampira. Przyjaciele muszą rozwiązać zagadkę.

Angelo rządzi (Angelo Rules):

odc. 2x24-2x26: The Candy Vault/Brain Scrambler/Bed Race

Emisja: Niedziela 23 lutego 18:10, Sobota 1 marca 9:05

Angelo jest 11-letnim chłopakiem. Jego bronią jest spryt. Zawsze wciąga do akcji przyjaciół - stratega Sharewooda i ekspresyjną Lolę. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz