czwartek, 23 stycznia 2014

Niedzielna gonitwa w Boomerangu - dzień 2.

A oto informacje nt.: drugiego dnia (tj.: Niedziela 26.01.13 r.) Niedzielnej Gonitwy (Sunday Chase-O-Rama) w Boomerangu.


Yogi - łowca skarbów (Yogi's Treasure Hunt)

Emisja: Godzina 14:30, 16:10  

odc. 1x03-1x04 - Countdown Drac (The Countdown Drac)/Powrót El-Kabonga (The Return of El-Kabong).

Yogi i jego ekipa muszą odnaleźć skarb ukryty w Zamku Drakuli./Quick Draw powraca jako El-Kabong i musi pokonać Snuffles'a i braci Daltonów, zanim odnajdą skarb. 


Dastardly i Muttley (Dastardly and Muttley in their flying machines)

Emisja: Godzina 14:55

odc. 1x02 - Niewidzialna Eskadra/Muttley i Fasola/Operacja: Kowadlo (Follow That Feather/What's New Old Bean/Operation: Anvil) 

Dick Dastardly i eskadra sępa próbują schwytać gołębia za pomocą urządzeń, które sprawia, że bohaterowie staną się niewidzialni./Muttley wspaniały będzie musiał sprostać olbrzymowi Dick'owi./Klunk przedstawia załodze nowe kowadło, które pomoże schwytać Gołębia pocztowego.


Perypetie Penelopy Pitstop (The Perils of Penelope Pitstop)

Emisja: Godzina 15:20

odc. 1x02 - Tramwajowa pułapka (The Terrible Trolley Trap)

Bracia Smutni oraz Wredny szpon po raz kolejny porywają Penelopę. Tym razem, główna bohaterka zostanie uwięziona w tramwaju. Czy uda się Mrówczemu Gangowi i ich samochodowi uratować główną bohaterkę, zanim ta wpadnie do oceanu?  Kocia ferajna (Top Cat)

Emisja: Godzina 15:45 

odc. 1x02 - Maharadża z Pookajee (The Maharajah of Pookajee)

Tolek i jego gang spotyka się z Maharadżem z Pookajee, którzy załatwiają gangowi Tolka nocleg w hotelu. Niestety, na skarb Maharadża z Pookajee poluje pewien gang, na którego tropie stoi posterunkowy Dybek.


Hong Kong Fu-i (Hong-Kong Phooey)

Emisja: Godzina 17:30

odc. 1x02 - Zakuty łeb (Iron Head the Robot)/Zwinna rączka (Cotton Pickin' Pocket Picker)

Hong Kong Phooey musi złapać robota kradnącego wszystkie zabezpieczenia w mieście, który pracuje dla pewnego oszusta./Hong Kong Phooey musi złapać złodzieja Zwinną raczkę Fazoo.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz