sobota, 25 stycznia 2014

Maraton Mix w lutym 2014 w Cartoon Network

A oto co Cartoon Network Polska przygotował w ramach Maratonu Mix w lutym 2014. Emisja w te same dni, co w styczniu, o tej samej porze.


Ben 10: Omniverse

Sobota 1.02.2014: odc. 1x06-1x08: Mrowisko (It was them),/Cześć i dzięki za koktajle (So long, and thanks for all the smoothies)/Ester (Ester)

Dzięki Omnitrixowi Ben Tennyson przeobraża się w jednego z 10 nowych bohaterów. Wraz z nowym partnerem Ben odkrywa sekrety podziemia obcych i dowiaduje się, że wrogowie z przeszłości są żądni zemsty.

 

The Looney Tunes Show

Sobota: 8.02.2014: odc. 2x12-2x14: Drogi Johnie (Dear John)/Kaczor Daffy adwokatem (Daffy Duck, the Esquire)/Rozwiń skrzydła i leć (Spread those wings and fly)

Niedziela: 9.02.2014: odc. 2x15-2x17: Pani Prosiak-Królik (Mrs. Porkbunny's)/Quest Gribblera (Gribbler's Quest)/Stary wielki kaczor z York'u (The Grand Old Duck of York)

Królik Bugs, kaczor Daffy, kot Sylwester, kanarek Tweety, Diabeł Tasmański, struś Pędziwiatr i inni w serii krótkich filmów animowanych.

Angelo rządzi (Angelo Rules)  

Sobota: 15.02.2014: odc. 2x01a-2x03b: Śmieciarz (The Junkboy)/Piłka kopana (The Kick-It Ball)/Koniec z graniem (The Game Off)/Senność (The Sandman Conneth)/Tyranus Spryciulus (The Bullicus Smarticus)/Czadowy kapelusz (The Cool Hat)

Niedziela: 16.02.2014: odc. 2x04a-2x06b: Operacja: Park Wodny (Opeation: Waterpark)/Zaleszcz światu (Doy to the World)/Wojna o książki (Book War)/Ninja do wynajęcia (Ninja for Hire)/Wizgorzaki (Wizmanimals)/Ping Pong (Ping Pong)

Angelo jest 11-letnim chłopakiem. Jego bronią jest spryt. Zawsze wciąga do akcji przyjaciół - stratega Sharewooda i ekspresyjną Lolę. 

   

Ed, Edd i Eddy (Ed, Edd and Eddy)

Sobota: 22.02.2014: odc. 1x01b-1x05a: Nad Głową Ediego/Ohydne Randez Vous/Dryblas Eddy/Rycerz Ed/Odloty W Krainę/Klub Eda/Jak Zarobić I Się Nie Narobić (Over Your Ed/Nagged To Ed/Pinch To Grow An Ed, A/Sir Ed A Lot/Dawn of the Eds/Vert-Ed-Go/Read All About Ed)

Niedziela: 23.02.2014: odc. 1x06b-1x09b: Zabawa W Chowanego/Patrz w moje Edy/Wybierz Swojego Eda/Zrobić Eda W Konia/Kevin I Jego Ed/Ed Na Czasie/Szaleństwa Eddiego (Ed 'N Seek/Look Into My Eds/Tag Yer Ed/Fool On An Ed/Boy And His Ed, A/Laugh Ed Laugh/It's Way Ed)

Ed, Edd i Eddy mieszkają przy jednej z ślepych uliczek na przedmieściach w USA. Uwielbiają słodycze, a najbardziej wielkie kulki łamiszczęki (mieszanka cukru i barwników chemicznych), które potrafią zakleić doświadczonego zjadacza słodkości. Kiedy starają się zdobyć swój ulubiony przysmak, często wpadają w kłopoty. Ed lubi składanie modeli i filmy z potworami. Łatwo daje się namówić do brania udziału w niedorzecznych pomysłach. Spokojny i bystry Edd lubi spędzać czas wolny w bibliotece ucząc się chemii i biologii. Eddy jest megalomaniakiem i uwielbia być w centrum uwagi. Ich znajomi z sąsiedztwa to Sara, Jimmy, Rolf, Johny, Nazz, Kevin oraz dokuczliwe dla wszystkich siostry Ohydki: May, Lee i Marie. Mieszkają one w przyczepie na przedmieściach. Uważają głównych bohaterów za swoich narzeczonych. Każda z nich wybrała sobie jednego.


2 komentarze:

  1. Te tytuły odcinków to ty tłumaczyłeś?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Niestety do LTS-a tak, a zresztą niekiedy tytuły tych odcinków przewijają się w czasie odcinków LTS-a. A co do pozostałych seriali spisuję ich tytuły z ramówek.

      Usuń