wtorek, 28 stycznia 2014

Kino Boomeranga w lutym 2014

A oto co Boomerang przygotował w ramach Kina Boomeranga w lutym 2014. Emisja w środy i soboty o 14:30. W tym miesiącu króluje w kinie Boomeranga Scooby-Doo i gang, którzy będą rozwiązywać zagadki, m.in.: w ramach Nowego Scooby-Doo.


Movie reedNowy Scooby Doo: Upiór na hali muzycznej (The New Scooby-Doo Movies: The Phantom of the Music Country Hall), 1972

Emisja: Sobota 1 lutego, Środa 12 lutego

W tym odcinku Scooby i Gang spotykają Jerry'ego Reeda. Niestety gość zostaje porwany, a Scooby i brygada detektywów muszą go odnaleźć. Jednym z tropów będzie piosenka, którą będzie słychać na terenie hali muzycznej.


The spooky fog of JuneberryNowy Scooby Doo: Upiorna mgła (The New Scooby-Doo Movies: The Spooky Fog of Juneberry), 1972

Emisja: Środa 5 lutego, Sobota 22 lutego

Scooby i Brygada Detektywów spotykają Don'a Knotts'a, który jest policjantem w Juneberry. Przed gangiem nadchodzi kolejna zagadka, którą będą musieli rozwiązać.


Adams family movieNowy Scooby Doo: Goście nawiedzonego domu (The New Scooby-Doo Movies: Scooby-Doo meets the Addams Family/Wednesday is Missing), 1972

Emisja: Sobota 8 lutego, Środa 19 lutego

W tym odcinku Scooby i Gang spotyka Rodzinę Addams'ów. Niestety córka Addams'ów zaginęła, więc Brygada Detektywów będzie musiała ją odnaleźć.
obrazek 

Scooby-Doo i Cyber Pościg (Scooby-Doo and the Cyber Chase)

Emisja: Sobota 15 lutego, Środa 26 lutego

Gdy Scooby-Doo i jego przyjaciele próbują schwytać zjawę-wirusa, zostają przeniesieni do gry komputerowej. W trakcie pogoni za wirusem pokonują dziesięć trudnych poziomów gry i przemieszczają się w czasie od prehistorii do epoki lotów kosmicznych.    

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz