czwartek, 16 stycznia 2014

Niedzielna gonitwa w Boomerangu

 

Po wielomiesięcznym niedzielnym maratonie ze Scooby-Doo, przyszła pora na   Maraton pt: "Niedzielna gonitwa" z kreskówkami produkcji studia Hanna-Barbera (William Hanna/Joseph Barbera). Emisja w każdą niedzielę, począwszy od 19 stycznia 2014 r. od godz. 14:30.

W ramach maratonu zobaczymy takie seriale, jak Yogi - Łowca skarbów (Yogi's Treasure Hunt), Perypetie Penelopy Pitstop (The Perils of the Penelope Pitstop), Dastardly i Muttley (Dastardly and Muttley in Their Flying Machines), Kocia ferajna (Top Cat). Wszystkie te seriale są powiązane, ze sobą w Yogi'm - Łowcy skarbów, ponieważ jak ktoś z Was oglądał ten serial, mogliście zauważyć Dick'a Dastardly'a, psa Muttley'a, Misia Yogi'ego, Kota Tolka Cacka występujących w rolach wrednego złoczyńcy, polującego na skarb (Dastardly i Muttley), Yogi z ekipą poszukujący skarbu, Tolek Cacek (jako informator drużyny Yogi'ego).

Zapomniałem dodać, że w niedzielę 19 stycznia o 17:30 wystartuje serial znany też z Boomeranga, a mianowicie Hong-Kong Fu-i, który też jak wyżej wymienione seriale musiał zostać zdubbingowany na język rosyjski na zlecenie Warner Bros. Emisja w weekendy.

Po co się tak długo rozpisywać Mi, skoro mogę Wam już podać propozycje odcinków, które będą w emisji w tą niedzielę.


Yogi - łowca skarbów (Yogi's Treasure Hunt)

Emisja: Godzina 14:30, 16:10  

odc. 1x01-02 - Zagadka w środku Ziemi (The Riddle in the Middle of Earth)/Przygoda w dżungli (Bungle in the Jungle)

Yogi i gang muszą odnaleźć diamentową kulę, ukryty we wnętrzu Ziemi, która kontroluję ziemską grawitację./Yogi i Gang muszą odnaleźć posążek Złotego Goryla na wyspie Lawalot.
W tym serialu spotykamy całą obsadę postaci znanych z seriali krótkometrażowych produkcji Hanna-Barbera, czyli Misia Yogi'ego, i jego kolegę Boo-Boo, Psa Huckleberry'ego, Tolka Cacka, Kota Snaga, i wiele innych postaci. Serial powstał na 20-lecie głównego serialu z Misiem Yogi'm (pt: "Yogi Bear Show").

Dastardly i Muttley (Dastardly and Muttley in their flying machines)

Emisja: Godzina 14:55

odc. 1x01 - Gołębia za urlop (Fur Out Furlough)/Muttley na pokładzie (Muttley on the Bounty)/Dziś są moje urodziny (Sappy Birthday)

Serial wyemitowany w amerykańskiej telewizji CBS, w latach 1969-1970, a akcja tego serialu rozgrywa się w czasie I wojny światowej. Generał obiecuje dać płatny urlop 30-dniowy Temu z Eskadry Sępa, kto złapie gołębia pocztowego./Muttley wspaniały we śnie jako żeglarz musi uratować swoją dziewczynę, którą porwał Dastardly./Muttley prosi o dzień wolny, ze względu na jego urodziny, jednakże Dick Dastardly nie chce, żeby pies brał sobie tego dnia urlop, ze względu na to, że nie złapali gołębia.


Perypetie Penelopy Pitstop (The Perils of Penelope Pitstop)

Emisja: Godzina 15:20

odc. 1x01 - Leśna żonglerka (Jungle Jeopardy)

Serial z główną rolą Penelopy Pitstop, w polskim dubbingu Penelopy Samwdźięk (polskie tłumaczenie pochodzi z Odlotowych wyścigów (ang. Wacky Races). Dziedzicka fortuny Pitstopów, a na jej majątek czyha opiekun Sylwester Śliski, który przebiera się za Wrednego Szpona.
Penelopa leci samolotem dookoła świata, jednakże Bracia Smutni i Wredny Szpon krzyżują jej plany, powodując, że główna bohaterka wylądowała w dżungli. Do pomocy jednak, dziewczyna ma Mrówczy gang i ich samochód Chugga-Boom.
  

Kocia ferajna (Top Cat)

Emisja: Godzina 15:45

odc. 1x01 - Wakacje na Hawajach (Hawaii, here we come)

Benek wygrywa rejs na Hawaje, na który zaprasza Tolka i jego bandę. W zbiegu okoliczności na Hawaje również się wybiera Dybek, który musi zająć się sprawą gangu piorącego brudne pieniądze.

Hong Kong Fu-i (Hong-Kong Phooey)*

Emisja: Godzina 17:30

odc. 1x01 - Złodzieje samochodów (Car Thieves)/Fatalny brylant (Zoo Story)

Hong-Kong Phooey musi powstrzymać złodziei samochodów panoszących się po mieście/Kangur pomaga głównemu bohaterowi, przy złapaniu złodziei zwierząt z miejskiego zoo.   

No cóż, po trochu wraca do Nas stary dobry Boomerang... Tak więc, w imieniu włodarzy stacji Boomerang, jak i w moim zapraszam na maraton ze starymi dobrymi klasycznymi serialami w Boomerangu, w tą niedzielę.

* - Nikt nie bronił mi reklamy Hong-Kong Phooey'a, też to jest klasyk Hanna-Barbera.  

   


 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz