piątek, 10 stycznia 2014

Koniec Niedzieli ze Scooby-Doo w Boomerangu

W niedzielę 12 stycznia 2014 r. po raz ostatni będziemy mogli zobaczyć w Boomerangu - blok kreskówek ze Scooby'm i jego brygadą detektywów pt:  "Niedziela ze Scooby-Doo" (ang.: "Scooby-Sunday").

Blok Scooby-Niedzieli zadebiutował w Niedzielę 12 maja 2013 r. i był emitowany równo 8 miesięcy. Skupiał się na emisji seriali związanych ze Scooby-Doo, czyli Scooby-Doo, gdzie jesteś? (Scooby-Doo Where are you?), Scooby i Scrappy-Doo z lat 1979-1980, czy też Szczeniaka zwanego Scooby Doo (A Pup Named Scooby-Doo). Po 8 miesiącach emisji bloku żegnamy się z Nim, aby w Niedzielę 19 stycznia o 14:30 zasiąść na maraton "Niedzielna Gonitwa", w którym będą emitowane seriale, znane z emisji w Boomerangu, czyli Kocia Ferajna (Top Cat), która już ma rosyjski dubbing, oraz 3 seriale, którym brakowało rosyjskiego dubbingu na zlecenie Warner Bros. - Perypetie Penelopy Pitstop (The Perils of Penelope Pitstop), Dastardly i Muttley (Dastardly and Muttley in Their Flying Machines), Yogi - Łowca Skarbów (Yogi's Treasure Hunt).
Co do polskich zapowiedzi tego bloku, w roli spikerki, usłyszeliśmy Beatę Jankowską-Tzimas, która dubbinguje w większości filmów i seriali ze Scooby'm - Daphne.

W ostatnią Niedzielę ze Scooby'm Doo zobaczymy:

 

Scooby-Doo gdzie jesteś?

Emisja: Godzina 14:30/14:55 

odc. 2x07/2x08 - Kto się boi Wilkołaka?/Nie igra się z Fantonem (Who's Afraid of the Big Bad Werewolf/Don't Fool With a Phantom)


Drużyna przyjeżdża na biwak. W pewnym momencie słyszą tajemnicze wycie wilka. Po dwunożnych śladach orientują się, że były to odgłosy wilkołaka. Ślady zaprowadzają ich do otwartego grobu na cmentarzu. Napis na nagrobku informuje, że leży tu pół człowiek, pół wilk. Okazuje się więc, że mają do czynienia z duchem wilkołaka. Ślady od grobu prowadzą ich do opuszczonego młyna. Scooby, Kudłaty, Fred, Daphne i Velma postanawiają go przeszukać./Podczas telewizyjnego konkursu tańca, w którym biorą udział Fred i Daphne oraz Kudłaty i Scooby, na moment gaśnie światło i pojawia się wielki woskowy stwór. Organizator konkursu opowiada, że ostatnio dostawał listy z pogróżkami podpisane "Woskowy Fantom". Mówi też, że przed laty pracował tu człowiek o nazwisku Crisby, który robił figury woskowe. Jego program został zdjęty, a on poprzysiągł, że aby się zemścić, ożywi jedną z figur woskowych. Tymczasem okazuje się, że sejf został okradziony, a szef stacji zniknął. Pan Johny nie chce powiadamiać policji, ponieważ mogłoby to zaszkodzić stacji. Przyjaciele postanawiają więc rozwiązać tę zagadkę sami.

Scooby i Scrappy Doo (1979)

Emisja: Godzina 15:20

odc. 1x04 - Neonowy duch z dyskoteki (The Neon Phantom of the Roller Disco!)

Scooby, Scrappy, Kudłaty, Fred, Daphne i Velma przyjeżdżają do Hollywood gdzie dowiadują się, że neonowy duch atakuje dyskotekowy tor dla wrotkarzy i postanawiają rozwiązać zagadkę.

Scooby i Scrappy Doo (1980)

Emisja: Godzina 15:45

odc. 1x10 - Księżycowe szaleństwo/Daleka droga Scooby'ego/Scooby Siłacz (The Moonlight Madness/Wayout Scooby/Strongman Scooby) 

Kudłaty dostaje księżycowy medalion, pod którego wpływem zmienia się w wiłkołaka./Scooby, Scrappy i Kudłaty lecą przez przypadek na Marsa./Scrappy zabiera Kudłatego i Scooby'ego na trening do siłowni, lecz obaj czują się nękani przez ochroniarza. Scrappy próbuje ich obronić przed ochroniarzem.

Szczeniak zwany Scooby-Doo

Emisja: Godzina 16:10/16:35

odc. 3x02/3x03 - Koszmar kosmatego Kindziora (Horror of the Haunted Hairpiece)/Maniacy zapasów (Wrestle Maniacs)

Duch bibliotekarza powraca, aby zażądać od Kudłatego i Scooby'ego zwrotu książki do biblioteki./Duch zdegradowanego wrestlera powraca, aby nastraszyć Federację Wrestlingową w Coolsville.


OD PRZYSZŁEGO TYGODNIA, STARTUJĘ Z INFORMACJAMI, CO DO POWROTU KLASYCZNYCH SERIALI DO BOOMERANGA!

 

 

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz