czwartek, 9 stycznia 2014

Atomówki ze specjalnym odcinkiem CGI na 15-lecie serialu.

W 1999 r. do emisji w Cartoon Network USA weszły Atomówki (ang. "The Powerpuff Girls"), wyprodukowany przez Cartoon Network Studios, a pomysłodawcą tego serialu był Craig MCCracken.

Kultowy serial, opowiada o 3 dziewczynkach - Bójce, Bajce i Brawurce, które walczą ze złem i przestępczością w mieście Townsville. "Twórcą Atomówek" był profesor Atomus, który stworzył je z cukru, słodkości i różnych śliczności. Jednakże pod wpływem zagapienia się, dodał przez przypadek Związku X, co doprowadziło do tego, że Atomówki uzyskały moce do walki i złem i przestępczością.

Na 15-lecie serialu Cartoon Network w USA już 20 stycznia o 19:30 czasu lokalnego, jak i również w Polsce (za kilka miesięcy) wyemituje odcinek specjalny, wyprodukowany w technologii CGI pt: "Taneczne rewolucje" (ang. "The Powerpuff Girls: Dance R-evil-ution"). W tym odcinku specjalnym Atomówki będą musiały uratować przed złym Mojo Jojo, nie tylko Townsville, ale i cały świat, a to wszystko przed snem.

W odcinku "Atomówki - Taneczne rewolucje" Mojo Jojo porywa matematyka, śpiewaczkę operową i borsuka, by ukraść związek X i przejąć kontrolę nad Townsville. Jednak gdy Atomówki udaremniają jego plan, Mojo wymyśla upiorną grę wideo "Dance Pants R-EVILution", dzięki której może kontrolować umysły i ciała, by wypełnić swój plan. Profesor Atomus będzie musiał wrócić do swojej mrocznej, tanecznej przeszłości, aby uratować swoje podopieczne, by te mogły ocalić Townsville.

W Polsce, premiera tego odcinka odbędzie się za kilka miesięcy, ale najpierw zostanie
wyemitowanych 9 zremasterowanych na nowo klasycznych odcinków z tego serialu. Fani też będą mogli pograć w gry, w których wystąpiły główne bohaterki tego serialu. Odcinek Atomówki - Taneczne rewolucje został wyprodukowany przez Cartoon Network Studios we współpracy z brytyjskim Passion Pictures. Reżyserem odcinka jest Dave Smith, a dyrektorem artystycznym Kevin Dart.

W odcinku specjalnym usłyszymy oryginalną obsadę znaną, z klasycznych odcinków Atomówek, czyli Catherine Cavadini jako Bójkę, Tarę Strong jako Bajkę, czy też E.G Daily jako Brawurkę. Wierzę, że Turner zleci dubbing do tego odcinka, studiu, które w Polsce było odpowiedzialne za dubbing Atomówek - Master Filmowi, i wierzę też, że zleceniodawcy zaproszą z powrotem do dubbingu serialu: Beatę Jankowską-Tzimas jako Bajkę, Jolantę Wilk jako Bajkę, Edytę Jungowską jako Brawurkę, czy też Roberta Czebotara jako Narratora i Profesora Atomusa.

Póki co, Atomówki możemy oglądać w Cartoon Network, w ramach bloku serialowego - Cartoon Toon Toon w poniedziałki o 10:05.

A oto Sneak Peak Atomówek CGI, znaleziony na Youtube (znalezione na koncie: superninja66666 z Ameryki Północnej):
 źródło informacji: media2.pl, youtube.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz