piątek, 9 września 2016

Nowe odcinki Zwyczajnego serialu w Cartoon Network

Znalezione obrazy dla zapytania Regular Show

Po dwóch miesiącach przerwy Zwyczajny serial wraca z nowymi odcinkami do Cartoon Network.

 

W nowych odcinkach serialu widzowie zobaczą jak Rigby kończy szkołę średnią oraz próbę zaimponowania dziewczynie poprzez zabranie ją na studniówkę. Kolesie spotkają swojego starego znajomego z poprzednich sezonów, a Benson postara się umówić z pewną dziewczyną pracującą dla Doktora Kopuły. Wszystko i wiele więcej zobaczycie w nowych odcinkach serialu.

Premiera nowych odcinków serialu już od poniedziałku 12 września o 20:35. Nowe odcinki (212-231 - po dwa dziennie) w dni powszednie do piątku 23 września.


W Polsce od odcinka 177 ("Widzę żółwie") serial jest dubbingowany przez studio SDI Media. Dubbing reżyserowany jest przez Joannę Węgrzynowską-Cybińską. Opracowanie dialogów powierzono znanej już wszystkim Joannie Krejzler. W głównej obsadzie dubbingowej występują: Piotr Bajtlik (Mordechaj), Krzysztof Plewako-Szczerbiński (Rigby), Przemysław Stippa (Benson Dunwoody), Jakub Wieczorek (Mitch Sorenstein/Atleta), Michał Głowacki (Duch Piątka), Waldemar Barwiński (Papcio), Agnieszka Kunikowska (Małgosia Smith) i Lidia Sadowa (Ilena Roberts).
 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz