niedziela, 11 września 2016

Nowe odcinki Wyluzuj, Scooby Doo! w Boomerangu przełożone

Znalezione obrazy dla zapytania Be Cool Scooby DooZ przyczyn technicznych nowe odcinki Wyluzuj, Scooby Doo! w Boomerangu zostały przełożone. 

W imieniu swoim (jako blogger niezwiązany ze stacjami Cartoon Network i Boomerang - osoba niezależna rzecz jasna) chciałbym przeprosić za niepoinformowanie o braku emisji nowych odcinków.

Przypomnę, że premierowe odcinki (20-26) serialu miały zadebiutować wczoraj, tj. sobota 10 września, jednak ze względu na przyczyny techniczne (związane z brakiem dubbingu do w/w odcinków) premiera ich została przesunięta w czasie.

Serial ten jest emitowany codziennie: W dni powszednie o 16:50 i 20:40, oraz w weekendy o 11:00, 17:50 i 20:50. Za dubbing odpowiada studio MASTER FILM w reżyserii Agaty Gawrońskiej-Bauman. W głównych rolach występują: Ryszard Olesiński, Jacek Bończyk, Jacek Kopczyński, Agata Gawrońska-Bauman i Beata Jankowska-Tzimas.

UPDATE Postu: Premiera nowych odcinków serialu przełożona na sobotę 24 września. Informacja pochodzi ze strony http://dubbingpedia.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz