czwartek, 15 września 2016

Kroniki Rodziny Królewskiej w Cartoon Network

Znalezione obrazy dla zapytania Long Live the RoyalsKroniki Rodziny Królewskiej jako kolejny Cartoon Network Original Series zostaną wyemitowane w Cartoon Network. 

 

Serial powstał pod pomysłem Seana Szelesa - jednego z twórców i reżyserów Zwyczajnego serialu.

Osadzone w średniowiecznym klimacie „Kroniki rodziny królewskiej” opowiadają o przygotowaniach współczesnej rodziny monarchów do dorocznego festiwalu Yule Hare. Nadchodzące święto to czas biesiadowania, pokazów, pełen śpiewów i mnóstwa śmiechu. Każdy odcinek skupia się na innym członku rodziny i jego historii, od królowej Eleonory i jej kompleksów związanych z bardzo głośnym chrapaniem, po księżniczkę Rosalindę i jej tęsknotę za życiem zwykłej nastolatki. Miniserial dowcipnie opowiada o rozterkach monarchów zarządzających średniowiecznym królestwem.
źródło: http://fdb.pl/wiadomosci/27407-kroniki-rodziny-krolewskiej-nowy-miniserial-cartoon-network


Premiera miniserii już w sobotę 17 września o 8:45 w ramach Kina Cartoon Network. Powtórka w niedzielę 18 września o 18:25. Na obecną chwilę nieznane jest studio, które zdubbingowało tą miniserię, ale przypuszczać można że tej roboty podjęło się studio SDI Media Polska, któremu od roku Turner Entertainment zleca nagranie dubbingów do wielu seriali emitowanych w Cartoon Network oraz w Boomerangu. 

UPDATE Postu: Premiera miniserii przełożona została na niedzielę 2 października. Emisja o godzinie 8:45 i 18:25. Informacja według strony: http://dubbingpedia.pl
  

2 komentarze:

  1. Emisja została przesunięta na 2. października (o 8:45 i 18:25).

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję za informację. Zapomniałem wspomnieć o godzinach emisji tej miniserii.

      Usuń