wtorek, 27 września 2016

Informacja dot. obsady rebootu Ben 10

Znalezione obrazy dla zapytania Ben 10 reboot Znana już jest częściowo obsada rebootu serii Ben 10 z 2016 r. 

Na Cartoonowskim kanale Youtube'a został udostępniony filmik pt: "Ben 10 - Poznaj kosmitów", w którym m.in.: można usłyszeć głosy aktorów dubbingujących w tym serialu.


źródło: https://www.youtube.com/watch?v=S3_RUIaDcfs


I tak w obsadzie serialu usłyszymy: Bernarda Lewandowskiego, który podłożył głos Benowi i Turbinowi Wodnemu, Zbigniewa Konopkę (Kulopłot), Przemysława Nikiela (Czteroręki), Dariusza Odiję (Inferno), Janusza Witucha (Szybcior). Nieoficjalnie (według osoby identyfikującej aktorów) mówi się też, że rolę Szarej Materii powierzono Krzysztofowi Plewako-Szczerbińskiemu, a w roli Dzikiego Pnącza usłyszymy Cezarego Kwiecińskiego. 

źródło: https://www.youtube.com/watch?v=C4NZufAlMkw

 
UPDATE: 27.09.2016 r. - Został udostępniony kolejny filmik z rebootu serialu, w którym możemy już usłyszeć śmiechy Gwen. Z czystym sumieniem ogłaszam, że w jej roli powraca Joanna Pach-Żbikowska. W obecnym filmiku jednak już nie słychać Darka Odiji w roli Inferna. Nie wiadomo, czy to częściowo wpadka, czy też Dariusz Odija podłożył głos Infernowi, tylko dla poprzedniego filmiku zapowiadającego serial.

UPDATE: 07.10.2016 r. - W zajawkach serialu udostępnianego przez Cartoon Network Polska na kanale Youtube, możemy usłyszeć z powrotem Darka Odiję w roli Inferna, więc powrót nie był przypadkowy, słychać też prawdopodobnie Piotra Bąka w roli Dziadka Maxa.

Sądząc po tym, że większość oryginalnych seriali Cartoon Network jest dubbingowane w studiu SDI Media Polska, można przypuszczać że i też Ben 10 (Reboot) został tam zdubbingowany. Przypomnę też, że poprzednie serie (Ben 10, Obca potęga, Ultimate Alien i Omniverse) oraz filmy z tym bohaterem były dubbingowane w studiu MASTER FILM, które też mogło zdubbingować ten serial. 

Światowa premiera rebootu odbyła się w sobotę 1 października w australijskim Cartoon Network,  polska premiera odbędzie się 10 października. W Polsce serial będzie emitowany o godz. 17:50 (premierowe odcinki w dniach 10-14 października, oraz w poniedziałki od 17 października do 14 listopada). Powtórkowe emisje od wtorku 11 października o 7:05, oraz w weekendy o 11:05 (po dwa odcinki) i 17:05. 

Za pomoc w odgadnięciu osób dubbingujących w tym serialu (i jak narazie w tej zapowiedzi) składam podziękowanie użytkownikowi @serplesniowy2 z Youtube'a.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz