czwartek, 29 września 2016

Dookoła Świata z Wujciem Dobrą Radą oraz nowe odcinki WDR w Cartoon Network

Znalezione obrazy dla zapytania Uncle GrandpaPo kilku miesiącach przerwy Wujcio Dobra Rada powraca z nowymi odcinkami do Cartoon Network.

 

Wujcio Dobra Rada jest magicznym krewnym każdego dziecka na Ziemi. Podróżuje po całym globie i pomaga wszystkim, którzy znaleźli się w tarapatach, zmieniając przy tym ich życie na zawsze. Uwielbia przygody i rozwiązywanie problemów, a wspierają go w tym Pan Gustaw, Stefek Pizza, Wielka Realistyczna Latająca Tygrysica i Torba Borba. Razem podróżują w kamperze, który jest magicznym domem na kółkach. Sam się prowadzi, a jego wnętrze to wielki plac zabaw i nieskończony labirynt dziwacznych pomieszczeń.
źródło: http://dubbingpedia.pl/wiki/Wujcio_Dobra_RadaW nowych odcinkach gang Wujcia odwiedzi kilka krajów,  m.in.: Włochy, Francję, Australię oraz Argentynę, dołączy do Cioci Dobrej Rady, po tym jak nagrała filmik, który ich skompromitował, a także pomogą przygotować się jednemu z jego podopiecznych w teście z historii.

Nowe odcinki serialu już od poniedziałku 3 października o 15:35. Nowe odcinki w dni powszednie o tej samej porze. Powtórki od poniedziałku 3 października o 21:05. Pierwsze 4 nowe odcinki serialu widzowie zobaczą w ramach maratonu Dookoła Świata z Wujciem Dobrą Radą w sobotę 1 października o godz. 8:45 w Cartoon Network.

Dubbing do tego serialu jest opracowywany w studiu SDI Media Polska, w reżyserii Wojciecha Paszkowskiego. W głównych rolach występują: Grzegorz Pawlak (Wujcio Dobra Rada), Jakub Szydłowski (pan Gustaw), Paweł Ciołkosz (Stefek Pizza) oraz Mariusz Czajka (Torba Borba).
  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz