piątek, 23 września 2016

Nowe odcinki Kumpli z dżungli: na ratunek w Boomerangu

Znalezione obrazy dla zapytania The Jungle Bunch to the Rescue

Po roku przerwy, Boomerang powraca z nowymi odcinkami serialu "Kumple z dżungli: Na ratunek".


Serial przedstawia przygody grupy przyjaciół. Maurice to pingwin, wychowany przez tygrysicę, który przez całe życie zgłębiał tajniki sztuk walki. Wraz ze swoimi kumplami rusza na podbój dżungli, towarzyszą Mu: przybrany syn Junior, Miguel, Gilbert, Al, Bob, Fred i Patricia.
źródło: http://dubbingpedia.pl/wiki/Kumple_z_d%C5%BCungli_-_na_ratunek Nowe odcinki serialu (53-76) już od poniedziałku 26 września o 15:55. Powtórki od wtorku 27 września o 12:45 oraz w weekendy o 9:35 i 19:00.

Jak narazie nie ma informacji co studia, które zdubbingowało sezon 2. Przypomnę, że za dubbing do odcinków 1-52 było odpowiedzialne studio Master Film. Reżyserią dubbingu zajęła się Agata Gawrońska-Bauman, a w głównych rolach wystąpili: Zbigniew Suszyński (Maurice), Jacek Król (Miguel), Janusz Wituch (Gilbert), Cezary Kwieciński (Al), Jarosław Domin (Bob) oraz Katarzyna Łaska (Batricia).  

UPDATE: Dubbing do sezonu 2 wykonało studio MASTER FILM, a obsada została zachowana. Jedyna zmiana kosmetyczna nastąpiła w modulacji głosu Janusza Witucha (rola dubbingowa Gilberta).  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz