czwartek, 29 września 2016

2. sezon Toma i Jerry'ego Show w Boomerangu

Znalezione obrazy dla zapytania Tom and Jerry ShowPo prawie 2 latach od emisji ostatniego nowego odcinka serialu Tom i Jerry Show, w Boomerangu fani słynnego kociomysiego duetu obejrzą premierowe odcinki tego serialu.

 

Czas na drugi sezon zupełnie nowych przygód Toma i Jerrego. W nieustającej walce tych dwojga o zwycięstwie nigdy nie decyduje wzrost, ale spryt i wytrwałość. W kolejnej odsłonie nie zabraknie niekończących się pościgów, wzajemnych psikusów i dużej dawki dobrego humoru.
źródło: http://www.omediach.info/2016/09/pazdziernik-w-boomerang-2/


Emisja nowych odcinków serialu - już od poniedziałku 3 października o 17:45. Nowe odcinki w dni powszednie o tej samej porze. Powtórki od wtorku 4 października o 19:55 i w weekendy o 12:15 i 16:55.

Zanim widzowie zobaczą premierowe odcinki serialu, czeka ich maraton z kreskówkami oraz serialami powiązanymi z Tomem i Jerry'm. Start już w niedzielę od godz. 6:00. 

Za dubbing do serialu Tom i Jerry Show odpowiedzialne jest studio MASTER FILM, w reżyserii Małgorzaty Boratyńskiej (odc. 1-6) oraz Agaty Gawrońskiej-Bauman (odc. 7-26). W głównych rolach występują: Paweł Szczesny (Rick), Małgorzata Boratyńska (Ginger), Joanna Pach-Żbikowska (Tuffy), Marek Lewandowski (Spike), Jacek Bursztynowicz (Butch) oraz Barbara Kałużna (Toodles). 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz