piątek, 9 września 2016

Nowe odcinki Jeźdźców smoków w Cartoon Network

Znalezione obrazy dla zapytania dreamworks dragons race to the edgeCzy Fani filmów "Jak wytresować smoka" i "Jak wytresować smoka 2" oraz serialu Jeźdźców smoków są gotowi na premierę nowych odcinków wspomnianego tutaj serialu? W imieniu stacji Cartoon Network zapraszam na ich premierę.

 

Główni bohaterowie animacji to: Czkawka i Szczerbatek, którzy wraz ze swoimi przyjaciółmi z krainy Berk odkryją nieznane lądy i poznają nowe gatunki smoków.

źródło: http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/nowe-odcinki-serialu-jezdzcy-smokow-na-koncu-swiata-3-w-cartoon-network#


Pierwotnie emisja nowych odcinków serialu (54-66) miała się rozpocząć w poniedziałek 5 września. Jednak z przyczyn technicznych została przeniesiona o tydzień później (tj. 12 września). Emisja nowych odcinków w dni powszednie o godz. 19:40. Przypomnę też, że nowe odcinki tego serialu w każdą niedzielę są emitowane też w Polsacie. 

Od odcinka 41 serial jest dubbingowany w studiu Master Film, w reżyserii Artura Kaczmarskiego. Tłumaczenie i dialogi powierzono znanej już dialogistce ze studia SDI Media Polska Barbarze Eyman. W głównych rolach występują: Grzegorz Drojewski (Czkawka), Julia Kołakowska (Astrid), Matuesz Narloch (Śledzik), Julia Hertmanowska (Szpadka Thorston), Sebastian Cybulski (Mieczyk Thorston) oraz Artur Pontek (Sączysmark Jorgenson).
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz