środa, 31 grudnia 2014

Podsumowanie roku 2014 na kanałach Cartoon Network i Boomerang

Pora na podsumowanie działań stacji Cartoon Network i Boomerang w mijającym roku 2014.


Z dniem 31 grudnia 2014 r.  Turner Broadcasting System rozwiązał umowę z Atmedią - spółką

odpowiedzialną za czas reklamowy na kanałach Turnera (CN, Boomerang oraz TCM). Również w tym samym dniu, Turner rozwiązał współpracę z Biurem reklamowym First PR odpowiedzialnym m.in.: za rozsyłanie ramówek stacji Cartoon Network i Boomerang do zainteresowanych osób oraz za reklamę obu stacji.

W Cartoon Network zapremierowano takie seriale jak: Młodzi tytani, akcja!, Clarence, Kroniki Xiaolin, Wujcio Dobra Rada!, Totalna porażka: Plejada gwiazd oraz Steven Universe, itp... W większości premier w/w seriali, także w tym roku emitowano nowe odcinki. Premierowano także nowe odcinki seriali tj.: Looney Tunes Show, Jeźdźcy smoków, Zwyczajny serial czy też Pora na przygodę.

W tym roku stacja zapremierowała jeden długometrażowy film (Transformers Prime: Beast Hunters - Narodziny Predacona) oraz dwa krótkie: Atomówki - Taneczne rewolucje oraz Batman i Liga sprawiedliwych.

We wrześniu doszło do awarii punktu nadawczego stacji Cartoon Network. Dzięki tej awarii polepszona została rozdzielczość obrazu oraz jakość dźwięku.

 

W Boomerangu natomiast, w tym roku największą premierą dla fanów seriali Warner Bros., okazał się powrót po 12 latach do kanałów Turnera serialu Animaniacy, którego premiera odbyła się 1 kwietnia. W czerwcu wystartował serial "Tom i Jerry Show".

W tym roku premierowano także nowe odcinki seriali tj.: Sylwester i Tweety na tropie, Banany w Piżamach, Strażackie opowieści, Leniuchowo.

Przez kilka miesięcy do emisji powróciły seriale tj.: Dastardly i Muttley, Hong-Kong Phooey, Perypetie Penelopy Pitstop, Yogi, łowca skarbów, jednakże emisja tych seriali odbywała się tylko w niedzielę.

W ramach kina Boomeranga zapremierowano filmy tj.: Alfa i Omega - Święta w wilczym stylu, Tom i Jerry: Magiczny pierścień oraz Kumple z dżungli: Wyprawa na biegun północny.

W tym roku zdarzały się pomyłki np.: w postaci zmian ścieżek dźwiękowych (na rosyjskiej ścieżce dźwiękowej można było usłyszeć węgierskie audio, i to w Cyfrowym Polsacie). Pod koniec sierpnia br. zmieniono oznaczenia wiekowe na większe oraz zmieniono logo do wersji znanej z roku 2011.


Wszystkim czytelnikom CNBoomBloga życzę Szczęśliwego Nowego Roku 2015.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz