niedziela, 28 grudnia 2014

Kino Boomeranga w styczniu 2015 r.

Co zobaczymy w kinie Boomeranga w styczniu? Przekonajcie się sami. Emisja w weekendy o 14:30.

The spooky fog of JuneberryNowy Scooby Doo: Upiorna mgła (The New Scooby Doo Movies: The Spooky Fog)

Emisja: Sobota 3 stycznia

Scooby i brygada detektywów spotykają Dona Knotts'a. W mieście, w którym się zatrzymają, czeka na nich straszna zagadka do rozwiązania. 

 

Garfield Show: Życie na dziko (The Garfield Show: Into the Wild)

Emisja: Niedziela 4 stycznia

Garfield, Odie i Nermal, zastąpieni przez bandę szopów zostają na noc w lesie. Przez przypadek, zamiast nich do domu Jona pojechały szopy. 


Leniuchowo: Nowy superbohater z Leniuchowa (Lazytown's New Superhero)

Emisja: Sobota 10 stycznia

Dzieci wysyłają Sportacusa na urlop w zamian za jego zapracowanie. Ten potajemnie ćwiczy, bo nie wytrzymuje lenistwa. Stephanie zaś przebiera się za SportaStephanie - nową superbohaterkę Leniuchowa. Robbie tymczasem tworzy robo-psa, który rzuca się na każdego, kto wypowiada słowo kłopoty. Robi on wielkie zamieszanie w Leniuchowie, zaś zadanie pokonania go spada na nowego superbohatera...
 

Scooby Doo i meksykański potwór (Scooby Doo and the Monster of Mexico)

Emisja: Niedziela 11 stycznia

Tym razem Scooby i brygada detektywów będzie polować na El Chupacabrę – Potwora z Meksyku.  

 

Tom i Jerry: Magiczny pierścień (Tom and Jerry: The Magic Ring)

Emisja: Niedziela 18 stycznia

Tom dostaje od czarodzieja bezcenny pierścień. Jego mały, odwieczny wróg Jerry zakłada sobie kosztowną obrączkę na głowę. Niestety, nie może jej zdjąć. Przerażony ucieka do miasta, gdzie zamierza się ukryć przed ścigającym go wściekłym kotem. Po drodze mysz spotyka swoich starych znajomych, którzy bezskutecznie starają się uwolnić go od pierścienia. 

Leniuchowo: Fioletowa pantera (LazyTown: The Purple Panther) 

Emisja: Sobota 24 stycznia

Nadchodzi wielkie otwarcie muzeum Leniuchowa. Sportakus w ramach niespodzianki zostawia swój kryształ na noc. Niestety, następnego dnia nie ma po nim śladu. Sportakus oraz dzieciaki decydują się odnaleźć zaginiony kryształ.

 

Garfield Show: Futrzane opowieści (The Garfield Show: Furry Tales) 

Emisja: Niedziela 25 stycznia

Garfield opowiada historię o księciu Jonie. 

 

Tom i Jerry: Misja na marsa (Tom and Jerry: Blast off to the Mars)

Emisja: Sobota 31 stycznia

Najsłynniejszy kocio-mysi duet świata mimowolnie bierze udział w misji na czerwoną planetę. Na miejscu Tom i Jerry odkrywają, że Marsjanie naprawdę istnieją i ... chcą zaatakować Ziemię! Odwiecznie skłócona para musi więc się pojednać i razem stawić czoła tak ogromnemu zagrożeniu dla Ziemian.


http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/0/0a/Yogi%27s_Great_Escape.jpg/377px-Yogi%27s_Great_Escape.jpgWielka ucieczka Misia Yogi (Yogi's Great Escape)

Emisja: Niedziela 1 lutego

Po długie zimie Miś Yogi i Miś Boo Boo budzą się z hibernacji. Przed domem zastają koszyk, w którym znajdują się trzy małe niedźwiadki. Wkrótce dowiadują się od Strażnika Smithsa, że park narodowy w którym mieszkają zostanie zamknięty, a oni sami zostaną przeniesieni do zoo. Yogi i Boo Boo nie zgadzają się na to, więc Yogi wymyślił plan żeby uciec. Strażnik Smiths postanawia wyruszyć w pościg za niedźwiedziami w towarzystwie tropiciela Trapera i jego psa Yapera. Po drodze natykają się na różne przygody, m.in.: spotykają złoczyńców którzy wyglądają jak oni, tyle że są z Teksasu oraz klub fanów Misia Yogi i wielu starych przyjaciół. Wśród przyjaciół znajdują się: Quick Draw McGraw, Wally Gator oraz Snagglepuss.

 

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz