poniedziałek, 29 grudnia 2014

Kino Cartoon Network w styczniu 2015

Co styczeń 2015 r. przyniesie w ramach kina Cartoon Network? Zobaczcie sami. Emisja w weekendy o 8:55 i 18:00. W tym miesiącu, jak i w listopadzie 2014 r. króluje Scooby Doo.

 

Scooby Doo na tropie mumii (Scooby Doo in Where's my Mummy?)

Emisja: Sobota 3 stycznia 8:55

Scooby i kumple przyjeżdżają do Egiptu, żeby odwiedzić Velmę, która od pół roku pracuje przy wykopaliskach. Niespodzianka udaje się znakomicie. Niestety, dość szybko pojawiają się kłopoty. Wskutek klątwy mumii Kleopatry książę Omar, Velma, reporter Rock Rivers i pomocnicy dr Amelii von Butch po kolei zostają zamienieni w kamienne posągi. 

 

Angelo Rządzi: Angelo Rules!

Emisja: Sobota 3 stycznia 18:00, Niedziela 4 stycznia 8:55

Angelo organizuje dla swoich znajomych wyścig na łóżkach/Angelo, Laurenty i Lola próbują sobie przypomnieć wydarzenia z ostatniej imprezy, podczas której zgubili kamerę ojca Angela/Angelo i jego koledzy odkrywają skarbiec słodyczy ukryty pod swoją szkołą.


Scooby Doo i najeźdźcy z kosmosu (Scooby Doo and the Alien Invaders)

Emisja: Sobota 10 stycznia 8:55

Przygotujcie się na Bliskie Spotkania Scooby`ego stopnia! Wielkie spotkanie z UFO, międzygalaktyczna intryga i romantyczna opowieść nie-z-tego-świata! Wszystko to w filmie, w którym Scooby-Doo, Kudłaty i reszta Brygady Detektywów przeżyją najbardziej nieziemską przygodę! Pozostawieni w zapomnianym, pustynnym mieście, przyjaciele odkrywają, że miejsce to roi się od miłośników latających talerzy , tajemniczych naukowców i... wrogo nastawionych obcych.  

 

Scooby Doo i baśnie z 1000 i jednej nocy (Scooby Doo in Arabian Nights) 

Emisja: Sobota 10 stycznia 18:00, Niedziela 11 stycznia 8:55

Scooby Doo i jego pan - Kudłaty trafiają na dwór Kalifa jak nadworni kontrolerzy jedzenia. Kiedy zamiast tylko spróbować zjadają cały obiad przeznaczony dla Kalifa muszą uciekać i ukrywają się w królewskim haremie. Kudłaty, przebrany za uroczą dziewczynę wzbudza zainteresowanie.. 

Scooby Doo i bracia Boo (Scooby Doo meets the Boo Brothers)

Emisja: Sobota 17 stycznia 8:55

Kudłaty dziedziczy po wujku posiadłość. Jedzie do niej ze Scoobym i Scrappym. Niestety, tam straszy. Przyjaciele wzywają trójkę pogromców duchów, którymi są – bracia Boo.

 

Scooby Doo i cyber pościg (Scooby Doo and the Cyber Chase)

Emisja: Sobota 17 stycznia 18:00, Niedziela 18 stycznia 8:55

Scooby-Doo i jego przyjaciele próbują pojmać Wirusa Widmo, który w trakcie katastrofy przeniósł ich do gry video opartej na przygodach Brygady Detektywów. W trakcie pogoni za Wirusem pokonują dziesięć niewyobrażalnie trudnych poziomów gry i przemierzają czas od prehistorii do epoki lotów kosmicznych. Grupa przyjaciół wplątuje się także w zatarg z hordą wirtualnych złoczyńców pochodzących z najsłynniejszych przygód Brygady Detektywów!   

 

Scooby Doo i legenda wampira (Scooby Doo and the Legend of Vampire)

Emisja: Niedziela 25 stycznia 8:55 

Scooby i reszta jadą do Australii. Ma tam się odbyć koncert (rock-and-rollowy). Ale nie dość, że wszyscy zawodnicy zostają porwani, to na dodatek pojawia się Duch Wampira. Przyjaciele muszą rozwiązać zagadkę. 


Znalezione obrazy dla zapytania Scooby Doo i duch czarownicyScooby Doo i duch czarownicy (Scooby Doo and the Witch Ghost)

Emisja: Sobota 31 stycznia 8:55

Tym razem wrogiem drużyny będzie czarownica. Gdy rozwiązują zagadkę, muszą powstrzymać kolejną wiedźmę, tym razem najprawdziwszą. Ich zadaniem jest odesłanie jej do Księgi Czarów.

 

Scooby Doo i potwór z Loch Ness (Scooby Doo and the Loch-Ness Monster)

Emisja: Sobota 31 stycznia 18:00  

Scooby i reszta muszą pokonać potwora z Loch Ness, zakłócającego zawody nad jeziorem w Szkocji. 

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz