środa, 17 grudnia 2014

Świąteczne maratony w Boomerangu [22-26 grudnia]

A oto co zobaczymy w ramach świątecznych maratonów w Boomerangu. Emisja już od poniedziałku 22 grudnia od godz. 8:30. Powtórki w tych samych dniach od 13:15. Od godz. 6:00 maratony w dniach 24-26 grudnia.

Różowa Pantera i przyjaciele (Pink Panther and Pals) 

Emisja: Poniedziałek 22 grudnia 8:30, 13:15, Czwartek 25 grudnia 9:50, Piątek 26 grudnia 7:15

Każdy odcinek składa się z trzech dłuższych epizodów. Dwa z nich (pierwszy i ostatni) opowiada o przygodach Różowej Pantery, zaś środkowy o przygodach Mrówki i Mrówkojada.
 

Całkiem nowe przygody Toma i Jerry'ego (Tom and Jerry Tales)

Emisja: Poniedziałek 22 grudnia 9:50, 14:35, Czwartek 25 grudnia 7:15

Przezabawna historia nieustannego konfliktu dwóch godnych siebie przeciwników – kota Toma i myszki o imieniu Jerry. Tom nieustannie próbuje złapać i zjeść Jerry’ego, nigdy jednak mu się to nie udaje. Bohaterowie kreskówki bawią widza szalonymi pościgami, wymyślnymi sztuczkami i przekomicznymi psotami.
 

Garfield 

Emisja: Wtorek 23 grudnia 8:30, 13:15, Środa 24 grudnia 7:15,  Czwartek 25 grudnia 7:15, 13:15, Piątek 26 grudnia 11:45

Przygody jedynego na świecie kota, który z czystym sumieniem gotów jest dowieść, że lenistwo jest matką wynalazków. Dlatego jego życie wypełniają same niewymagające wysiłku przyjemności: oglądanie telewizji, pożeranie kolejnych porcji lasagne i spanie. Czy jest leniwy? Nie, nic podobnego! On po prostu prowadzi osiadły tryb życia, o czym widzowie mogą przekonać się sami.  

 

Looney Tunes: Maluchy w pieluchach (Baby Looney Tunes)

Emisja: Wtorek 23 grudnia 9:50, 14:35, Piątek 26 grudnia 13:15

Opowieści z czasów dzieciństwa słynnych animowanych postaci. Maluchami rządzi Królik Bugs, uważający się za najstarszego i najmądrzejszego z całej ferajny. Czasem musi on jednak ustępować przebojowej Loli i cwanemu Daffy’emu. Wspólnie przyjaciele poznają otaczający ich kolorowy świat i przeżywają liczne zabawne przygody. Nad ich bezpieczeństwem czuwa pełna ciepła i dobroci babcia, do której zwracają się ze wszystkimi swoimi troskami.  

 

Znalezione obrazy dla zapytania Krypto the Superdog Krypto Superpies (Krypto the Superdog) 

Emisja: Środa 24 grudnia 6:00

Kreskówka o psie Supermana, zwalczającym zło w mieście Metropolis. Pomagają mu Kevin - jego Pan, oraz Streaky - kot sąsiadki, która za wszelką cenę nie może się dowiedzieć prawdy na temat swojego kota i psa swojego sąsiada. 

 


Tom i Jerry Show (The Tom and Jerry Show)

Emisja: Środa 24 grudnia 8:30, Piątek 26 grudnia 6:00

Przezabawna historia nieustannego konfliktu dwóch godnych siebie przeciwników – kota Toma i myszki o imieniu Jerry. Tom nieustannie próbuje złapać i zjeść Jerry’ego, nigdy jednak mu się to nie udaje. Bohaterowie kreskówki bawią widza szalonymi pościgami, wymyślnymi sztuczkami i przekomicznymi psotami.  Akcja serialu rozgrywa się w jednej części w domu głównych bohaterów, a w drugiej m.in.: na biwaku, w agencji detektywistycznej, w zamku, itp...  Serial powstał na 75-lecie debiutu serii kreskówek Toma i Jerry'ego, reżyserowanej przez Williama Hannę i Joseph'a Barberę w studiu Metro Goldwyn Mayer.  

Znalezione obrazy dla zapytania Animaniacy Animaniacy (Animaniacs)

Emisja: Środa 24 grudnia 9:50, 14:35, Czwartek 25 grudnia 6:00

Amerykański serial animowany opowiadający o rodzeństwie Warner: braciach Yakko i Wakko oraz siostrze Dot. Uwielbiają płatać figle, śpiewać i tworzyć coś z niczego. Mieszkają w wieży ciśnień na terenie wytwórni filmowej Warner Brothers, jednak wciąż z niej uciekają. Serial animowany stworzyło studio Warner Bros. i Amblin Entertainment z udziałem Stevena Spielberga.  

 

Znalezione obrazy dla zapytania Scooby Doo where are you Scooby Doo, gdzie jesteś? (Scooby Doo where are you?) 

Emisja: Środa 24 grudnia 13:15, Piątek 26 grudnia 9:50, 14:35

Serial wraca po dwumiesięcznej nieobecności, spowodowanej zastąpieniem przez serial Scooby i Scrappy Doo z 1979 r. Przyjaciele – Fred, Velma, Daphne, Kudłaty i sympatyczny lecz tchórzliwy pies Scooby-Doo – przeżywają razem wiele przygód. Często wpadają na trop tajemniczych zdarzeń i starają się je wyjaśnić. Mimo pozornej niezdarności zawsze znajdują wyjaśnienie zagadek i dzięki temu stają się prawdziwymi bohaterami.

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz