wtorek, 2 grudnia 2014

Zimowe maratony w Boomerangu

Boomerang zaprasza swoich widzów na zimowe maratony z najlepszymi serialami. Emisja w weekendy o 9:10 (jeden serial) i o 10:30 (drugi serial). Powtórki 15 godzin później.Znalezione obrazy dla zapytania Tom and Jerry KidsSzczenięce lata Toma i Jerry'ego (Tom and Jerry Kids)

Emisja: Sobota/Niedziela 6-7.12 - 9:10

Serial opowiada o przygodach gburowatego kocura Toma i przesympatycznej myszki o imieniu Jerry. Tom za wszelką cenę chce złapać Jerry’ego w swoje łapy, jednak mała mysz zawsze okazuje się sprytniejsza. Nie zraża to jednak Toma, a ciągłe gonitwy za Jerrym pełne są nieprzewidywalnych zwrotów akcji.

 

Znalezione obrazy dla zapytania Zwariowane melodieZwariowane melodie (Looney Tunes) 

Emisja: Sobota/Niedziela 6-7.12 - 10:30

Seria krótkometrażowych kreskówek produkcji Warner Brothers. Widzowie mogą się spotkać ze swoimi ulubionymi postaciami, tj.: Królik Bugs, Kaczor Daffy, Ptaszek Tweety, Kot Sylwester, Prosiak Porky, czy też z Kojotem Wilusiem i Strusiem Pędziwiatrem.

 

Tom i Jerry Show (The Tom and Jerry Show)

Emisja: Sobota/Niedziela 13-14.12 - 9:10

Przezabawna historia nieustannego konfliktu dwóch godnych siebie przeciwników – kota Toma i myszki o imieniu Jerry. Tom nieustannie próbuje złapać i zjeść Jerry’ego, nigdy jednak mu się to nie udaje. Bohaterowie kreskówki bawią widza szalonymi pościgami, wymyślnymi sztuczkami i przekomicznymi psotami.  Akcja serialu rozgrywa się w jednej części w domu głównych bohaterów, a w drugiej m.in.: na biwaku, w agencji detektywistycznej, w zamku, itp... Serial powstał na 75-lecie debiutu serii kreskówek Toma i Jerry'ego, reżyserowanej przez Williama Hannę i Joseph'a Barberę w studiu Metro Goldwyn Mayer.

 

Różowa Pantera i przyjaciele (Pink Panther and Pals) 

Emisja: Sobota/Niedziela 13-14.12 - 10:30

Każdy odcinek składa się z trzech dłuższych epizodów. Dwa z nich (pierwszy i ostatni) opowiada o przygodach Różowej Pantery, zaś środkowy o przygodach Mrówki i Mrówkojada.

 

Znalezione obrazy dla zapytania Krypto the SuperdogKrypto superpies (Krypto the Superdog) 

Emisja: Sobota/Niedziela 20-21.12 - 9:10

Kreskówka o psie Supermana, zwalczającym zło w mieście Metropolis. Pomagają mu Kevin - jego Pan, oraz Streaky - kot sąsiadki, która za wszelką cenę nie może się dowiedzieć prawdy na temat swojego kota i psa swojego sąsiada.

 

Garfield Show (The Garfield Show)

Emisja: Sobota/Niedziela 20-21.12 - 10:30

Przygody jedynego na świecie kota, który z czystym sumieniem gotów jest dowieść, że lenistwo jest matką wynalazków. Dlatego jego życie wypełniają same niewymagające wysiłku przyjemności: oglądanie telewizji, pożeranie kolejnych porcji lasagne i spanie. Czy jest leniwy? Nie, nic podobnego! On po prostu prowadzi osiadły tryb życia, o czym widzowie mogą przekonać się sami.

Znalezione obrazy dla zapytania Scooby and Scrappy DooScooby i Scrappy Doo (Scooby and Scrappy Doo)

Emisja: Sobota/Niedziela 27-28.12 - 9:10

Scooby Doo, Scrappy Doo, Kudłaty, Fred, Daphne i Velma podróżują dookoła świata i rozwiązują zagadki kryminalne, w które często zamieszane są duchy, potwory i inne straszydła. W rzeczywistości są nimi przestępcy w maskach, którzy ukrywają swoją prawdziwą tożsamość, aby móc swobodnie prowadzić działalność przestępczą. Młody szczeniak Scrappy Doo, będący siostrzeńcem Scoobiego Doo, jest przeciwieństwie do swojego tchórzliwego wuja bardzo odważny i często próbuje walczyć z owymi potworami. Jest także przekonany, o tym, że jego wuj to najodważniejszy pies na świecie i nigdy nie dostrzega jego strachu. Jest to powodem wielu zabawnych sytuacji.
 

Znalezione obrazy dla zapytania AnimaniacyAnimaniacy (Animaniacs) 

Emisja: Sobota/Niedziela 27-28.12 - 10:30

Amerykański serial animowany opowiadający o rodzeństwie Warner: braciach Yakko i Wakko oraz siostrze Dot. Uwielbiają płatać figle, śpiewać i tworzyć coś z niczego. Mieszkają w wieży ciśnień na terenie wytwórni filmowej Warner Brothers, jednak wciąż z niej uciekają. Serial animowany stworzyło studio Warner Bros. i Amblin Entertainment z udziałem Stevena Spielberga. 

 

 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz