piątek, 26 grudnia 2014

Maraton Mix w Cartoon Network [29 grudnia-2 stycznia]

A oto rozpiska nt.: 2 tygodnia Maraton Mix w Cartoon Network. Emisja w dni powszednie o 7:15, 9:15 i 16:05.  


Doktor Jaciejakiegacie (Doctor Dimensionparts) 

Emisja: Poniedziałek 29 grudnia 7:15, Środa 31 grudnia 15:20, Piątek 2 grudnia 11:10

Serial opisuje perypetie dwunastoletniego Kyle'a Liptona, który jest normalnym, pulchnym i impulsywnym dzieciakiem. Jednak, kiedy w jego sypialni otworzyło się przejście do innych wymiarów, pojawia się gadający jednorożec Filip, który jest członkiem Starożytnego Zakonu Jednorożców i Kosmicznych Strażników Gaci, a wraz z nim magiczny artefakt. Odtąd życie chłopca staje się zupełnie inne za sprawą świecących portek. Jako superbohater Doktor Jaciejakiegacie będzie musiał przejść specjalny trening, aby opanować potężną moc drzemiacą w kostiumie, a także uratować rodzinne miasto przed złoczyńcami z innych wymiarów, m.in. Kryształową Czachą czy Śród Mózgusem.
  Steven Universe

Emisja: Poniedziałek 29 grudnia 9:15, Czwartek 1 stycznia 7:15

Serial opisuje perypetie Stevena Universe'a, chłopca, który jest najmłodszym, a także jedynym męskim członkiem grupy superbohaterów zwanych Kryształowymi Klejnotami. Steven nie jest tak silny i mądry jak jego towarzyszki: Ametyst, Granat i Perła; nawet nie potrafi w pełni kontrolować swoich mocy, które swoje źródło mają w magicznym klejnocie, który znajduje się w jego pępku. Steven wraz z resztą grupy wspólnie przeżywają niezwykłe przygody.


Looney Tunes Show (The Looney Tunes Show)

Emisja: Poniedziałek 29 grudnia 16:05, Wtorek 30 grudnia 7:15, Środa 31 grudnia 11:10, Czwartek 1 stycznia 9:15, Piątek 2 stycznia 17:25

Fabuła serialu skupia się wokół Królika Bugsa i Kaczora Daffy’ego, którzy opuszczają lasy i przenoszą się do przedmieścia pełnego "kolorowych sąsiadów", takich jak Yosemite Sam, Babcia, Kot Sylwester, Kanarek Tweety, Prosiak Porky, Króliczka Lola, Speedy Gonzales i inni. Teraz Bugs i Daffy mieszkają razem pod jednym dachem jako współlokatorzy.


Znalezione obrazy dla zapytania scooby doo i brygada detektywówScooby Doo i brygada detektywów (Scooby Doo Mystery Incorporated)

Emisja: Piątek 2 stycznia 7:15

Akcja tej serii toczy się w rodzinnym Kryształowym Zdroju, mieście dumnie zwanym "najstraszniejszym miejscem na Ziemi", gdzie duchy, potwory i inne zjawiska paranormalne są największą turystyczną atrakcją. Jego mieszkańcy: Fred Jones, Daphne Blake, Velma Dinkley, Norville "Kudłaty" Rogers i ich pies, Scooby Doo, mają więc pełne ręce roboty, co jednak nie bardzo podoba się ich rodzicom.

 

Młodzi tytani, akcja! (Teen Titans Go!) 

Emisja: Wtorek 30 grudnia 9:15, Czwartek 1 stycznia 15:20

Serial opowiada o dalszych losach Młodych Tytanów, grupy superbohaterów, w skład których wchodzą: Robin, Gwiazdka, Raven, Bestia i Cyborg. Serial skupia się w mniejszej mierze na ratowaniu świata i walkach ze złoczyńcami, natomiast przede wszystkim opisuje w komediowy sposób codzienne życie, problemy i wybryki nastoletnich bohaterów, mieszkających razem.
 

Pora na przygodę (Adventure Time)

Emisja: Wtorek 30 grudnia 16:05, Środa 31 grudnia 7:15, Czwartek 1 stycznia 13:10, Piątek 2 stycznia 9:15

Dwunastoletni Finn marzy o tylko o tym, aby zostać superbohaterem. Finn został znaleziony w lesie przez psią rodzinę, kiedy był małym chłopcem. Od tego czasu jego najlepszym przyjacielem i przybranym bratem jest Jake, magiczny i gadający 28-letni pies, który wykorzystuje swoje moce przy każdej okazji. Cała rodzina mieszka w niezwykłej Krainie Ooo. W serialu, która jest przepełniony surrealistycznymi postaciami i dziwnymi, postapokaliptycznymi wizjami, nie brakuje jednak typowych elementów dla filmów przygodowych: ratowania księżniczek, walki z potworami i pomagania ludziom w potrzebie. 

 

Znalezione obrazy dla zapytania ClarenceClarence 

Emisja: Środa 31 grudnia 9:15, Czwartek 1 stycznia 17:25

Serial opowiada o perypetiach młodego chłopca imieniem Clarence, który jest we wszystkim optymistą i chce zarazić swoim entuzjazmem cały świat. Razem ze swoimi przyjaciółmi – Jeffem i Sumo przeżywa niesamowite przygody.

Wujcio Dobra Rada (Uncle Grandpa)

Emisja: Środa 31 grudnia 13:10, Czwartek 1 stycznia 11:10, Piątek 2 stycznia 13:15

Serial opowiada o perypetiach Wujcia Dobrej Rady, który jest wujkiem i dziadkiem wszystkich na świecie oraz magicznym krewnym każdego dziecka na Ziemi. Podróżuje po całym globie i pomaga wszystkim, którzy znaleźli się w poważnych kłopotach, zmieniając przy tym ich życie raz na zawsze. Mieszka w kamperze, który jest magicznym domkiem na kołach. Wraz ze swoimi przyjaciółmi – Torbą Borbą, Wielką Realistyczną Latającą Tygrysicą, Stefkiem Pizzą oraz panem Gustawem przeżywają niesamowite przygody.

Niesamowity świat Gumball'a

Emisja: Środa 31 grudnia 17:25, Piątek 2 stycznia 15:20

Serial opisuje przygody dwunastoletniego, psotnego, niebieskiego kota Gumballa, który mieszka w niewielkiej miejscowości Elmore. Wraz ze szkolnymi przyjaciółmi przeżywa niezwykłe przygody.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz