piątek, 2 stycznia 2015

Brak polskich reklam w Cartoon Network oraz Boomerangu

Już drugi dzień nie ma reklam w polskiej wersji Cartoon Network, w TCM oraz w Boomerangu. 

Przypomnę, że od wczoraj, tj. 1 stycznia 2015 r. za bloki reklamowe w kanałach TBS jest odpowiedzialne Polsat Media. Jednakże reklamy dla kanałów Turner Broadcasting System nie zostały jeszcze przygotowane, stąd też stacje Cartoon Network, TCM oraz Boomerang nadają bez reklam.

Co ciekawe, widzowie Boomeranga mogą oglądać czysty przekaz stacji bez reklam i bez polskiego okienka reklamowego.

W Rosji spowodowane jest tym, że wczoraj zaczęła tam obowiązywać ustawa zakazująca emisji reklam w kanałach płatnych podpisana przez prezydenta Władimira Putina. przerw pomiędzy serialami widzowie mogą obejrzeć segmenty z Garfieldem, z Laboratorium Dextera, z serią kreskówek "Struś Pędziwiatr i Kojot Wile E." znanymi z The Looney Tunes Show, a także (gdy ktoś ma farta) można trafić na piosenki z serialu "Looney Tunes Show".

Boomerang Europe Continuity from Thursday 1.01.15


UPDATE: Przekaz Boomeranga bez reklam prawdopodobnie pozostanie na satelicie Thor 5, na potrzeby platform UPC Direct oraz FocusSat. Rosyjskie platformy od 1 stycznia 2015 r. mają przełączony sygnał na tą częstotliwość w celu transmisji kanału w Rosji. Przez jakiś czas reklam prawdopodobnie nie będzie na rumuńskim sub-feedzie reklamowym Boomeranga. Rosyjskie platformy wyłączyły także dostęp do polskiej ścieżki audio kanału Boomerang. W Polsce póki co, rosyjska ścieżka dźwiękowa na kanale Boomerang jest nadal dostępna. 

UPDATE: Reklamy do kanałów Cartoon Network i Boomrang wróciły w dniu 13 stycznia.
 

2 komentarze:

  1. January 5th, 2015 - The issue between Polsat Media and Turner's localized channels hasn't been solved yet - it will take a while longer.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Still no ads like you said on Toonzone - will the issue be resolved this Monday? We'll see.

      Usuń