sobota, 3 stycznia 2015

Świąteczne maratony w Boomerangu [5-6 stycznia]

A oto co Boomerang przygotował dla widzów, w ramach ostatnich dwóch dni Świątecznych maratonów. Emisja w godzinach 8:30-11:15.

 

 

 

Różowa Pantera i przyjaciele (Pink Panther and Pals)

Emisja: Poniedziałek 5 stycznia 9:50

Każdy odcinek składa się z trzech dłuższych epizodów. Dwa z nich (pierwszy i ostatni) opowiada o przygodach Różowej Pantery, zaś środkowy o przygodach Mrówki i Mrówkojada.
 

Całkiem nowe przygody Toma i Jerry'ego (Tom and Jerry Tales)

Emisja: Poniedziałek 5 stycznia 9:50

Przezabawna historia nieustannego konfliktu dwóch godnych siebie przeciwników – kota Toma i myszki o imieniu Jerry. Tom nieustannie próbuje złapać i zjeść Jerry’ego, nigdy jednak mu się to nie udaje. Bohaterowie kreskówki bawią widza szalonymi pościgami, wymyślnymi sztuczkami i przekomicznymi psotami.
 

Garfield 

Emisja: Wtorek: 6 stycznia 8:30

Przygody jedynego na świecie kota, który z czystym sumieniem gotów jest dowieść, że lenistwo jest matką wynalazków. Dlatego jego życie wypełniają same niewymagające wysiłku przyjemności: oglądanie telewizji, pożeranie kolejnych porcji lasagne i spanie. Czy jest leniwy? Nie, nic podobnego! On po prostu prowadzi osiadły tryb życia, o czym widzowie mogą przekonać się sami.  

 

Looney Tunes: Maluchy w pieluchach (Baby Looney Tunes)

Emisja: Wtorek 6 stycznia 9:50

Opowieści z czasów dzieciństwa słynnych animowanych postaci. Maluchami rządzi Królik Bugs, uważający się za najstarszego i najmądrzejszego z całej ferajny. Czasem musi on jednak ustępować przebojowej Loli i cwanemu Daffy’emu. Wspólnie przyjaciele poznają otaczający ich kolorowy świat i przeżywają liczne zabawne przygody. Nad ich bezpieczeństwem czuwa pełna ciepła i dobroci babcia, do której zwracają się ze wszystkimi swoimi troskami. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz