poniedziałek, 12 stycznia 2015

Wabbit oraz Be Cool Scooby Doo w tegorocznej ramówce Boomeranga

W tegorocznej ramówce Boomeranga, widzowie będą mogli zobaczyć dwa seriale wyprodukowane pod szyldem Warner Bros.  

 

 

 

Wabbit logotype.svgWabbit - Królik Bugs powraca po dwóch latach od zakończenia emisji serialu "The Looney Tunes Show". Oprócz niego w nowym serialu zobaczymy znane postaci z klasycznej serii Looney Tunes, tj.: Yosemite Sam, Kojot Wile E., czy też Taza - Diabła Tasmańskiego. Dojdą także nowe postacie, tj.: wiewiórka Squeaks, czy też Bigfoot, którzy staną się kolegami Bugsa. W każdym odcinku Bugs będzie się mierzył ze swoimi wrogami, nie tylko sam - ale także z pomocą przyjaciół. Serial został ogłoszony do produkcji w 2014 r., a premiera tego serialu odbędzie się w tym roku. Serial powstaje na 75-lecie debiutu słynnego zdobywcy Oscara, pod kątem kreskówek.


Be Cool, Scooby-Doo! logotype.pngBe Cool, Scooby Doo - serial powstaje na 35-lecie debiutu słynnego psiego tchórzliwego detektywa - Scooby'ego Doo, który w towarzystwie czwórki młodych ludzi rozwiązuje zagadki, łapiąc przy okazji fałszywe duchy. W tym serialu po zakończeniu szkoły średniej (podczas swoich ostatnich Wakacji), Scooby i Brygada detektywów będą podróżować swoją Tajemniczą Maszyną. Tak jak zawsze, będą musieli złapać ducha i rozwiązać tym samym tajemniczą zagadkę. 

 

Premiera tych seriali w Polsce w tym roku.

 

źródła informacji i obrazów:
http://www.toonzone.net/forums/cartoon-network-cartoon-forum/181274-cartoon-network-international-news-thread-1198.html#post4903721 - informacja na forum Toonzone
http://en.wikipedia.org/wiki/Be_Cool,_Scooby-Doo! - informacja na temat serialu "Be Cool, Scooby Doo"
http://en.wikipedia.org/wiki/Wabbit_%28TV_series%29
  - informacja dot. serialu "Wabbit"
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz