piątek, 2 stycznia 2015

Rebranding Boomeranga ACME - 2 lutego

Z informacji bloga http://cartoonnetworkhqboomeranghq.blogspot.pt/ wynika, że rebranding kanału Boomerang ACME (Africa, Cyprus and Middle East) jest planowany na 2 lutego. Z tym samym dniem rebranding przejdzie europejska (polska) wersja kanału Boomerang. 

Z informacji, do których dotarłem na tym blogu wynika że ramówka kanału Boomerang ACME będzie podobna do kanału Boomerang Europe. Z Boomerang ACME wylecą wszystkie klasyczne seriale animowane, z małym wyjątkiem - seriale związane z kreskówkami Toma i Jerry'ego pozostaną w ramówce stacji Boomerang ACME i ta serie kreskówek będą emitowana późno w nocy.

Z jednej strony nasunęła mi się myśl, w której po trzech i pół roku separacji oba przekazy Boomeranga znowu będą złączone, ale jednak nie. Każdy przekaz Boomeranga (ACME, Europe oraz NL)  dostanie oddzielny serial klasyczny do emitowania w Boomerangu, tak więc:
ACME - Tom i Jerry
Europe - Scooby Doo, gdzie jesteś?
NL - Flintstonowie (po angielsku z napisami w języku holenderskim)

Boomerang ACME nadaje dla platform satelitarnych i telewizji kablowych dostępnych w Grecji, Cyprze, Afryce oraz na Bliskim Wschodzie. Brak komentarzy:

Prześlij komentarz