wtorek, 27 stycznia 2015

Kino Cartoon Network w lutym 2015

Jakie filmy zobaczymy w lutowym kinie Cartoon Network? Sprawdźcie sami. Emisja w weekendy o 8:55 i 18:00.
Scooby Doo i potwór z Loch-Ness (Scooby Doo and the Loch-Ness Monster)

Emisja: Niedziela 1 lutego 8:55

Scooby i reszta muszą pokonać potwora z Loch Ness, zakłócającego zawody nad jeziorem w Szkocji.


Młodzi tytani: Niewyrównane rachunki (Teen Titans: Aftershock)

Emisja: Sobota 7 lutego 18:00

Film w ramach emisji maratonu z "Młodymi tytanami" w Cartoon Network. Na ziemie wraca Terra - dawna przyjaciółka tytanów, która jest gotowa na zniszczenie Tytanów. 


Młodzi tytani: Tytani wschodu (Teen Titans: Titans East)

Emisja: Sobota 7 lutego 18:55

Cyborg postanawia zostać mentorem drużyny Tytanów Wschodu. Tymczasem, Brat Krwiak podłącza kody, którymi ma zamiar przejąć dostęp do wieży Tytanów Wschodu.


Aloha, Scooby-Doo! 

Emisja: Niedziela 8 lutego 8:55

Scooby Doo i spółka docierają na Hawaje. Tam rozpoczyna się kolejna zagadka. Będą musieli się zmierzyć z małymi potworkami z wyspy, które są tak naprawdę robocikami, wraz z ich przywódcą Wiki Tiki.


Scooby Doo i król Goblinów (Scooby Doo and the Goblin King) 

Emisja: Sobota 21 lutego 8:55

Jest noc Halloween. Scooby i Kudłaty dostają zadanie dostać się do magicznego świata pełnego goblinów i odebrać berło goblinów, ale muszą działać szybko, albo zostaną tam na zawsze. Księżniczka wróżek przybywa na Ziemię, lecz zostaje porwana i tylko Fred, Daphne i Velma muszą ją uratować. Czy Scooby i Kudłaty wydostaną się z magicznego świata i pomogą reszcie w walce z goblinami i ratowaniu księżniczki wróżek?
 

Scooby Doo i oporny Wilkołak (Scooby Doo and the Reluctant Werewolf)

Emisja: Sobota 21 lutego 18:00, Niedziela 22 lutego 8:55

Kudłaty zostaje zmieniony w wilkołaka przez ludzi Hrabiego Drakuli. Musi zmierzyć się z innymi potworami w wyścigu dookoła Transylwanii. Towarzyszą mu: narzeczona, Scooby i Scrappy.  

 

Scooby Doo i szkoła upiorów (Scooby Doo and the Ghoul School)

Emisja: Sobota 28 lutego 8:55

Kudłaty dostaje propozycję pracy jako trener w żeńskiej Szkole Upiorów Pani Grimwood, do której zabiera ze sobą Scooby’ego i Scrappy’ego. Szkoła okazuje się być najpotworniejszym miejscem, na dodatek, nawiedzonym przez prawdziwe upiory-uczennice, córki: Frankensteina – Elzę, Hrabiego Draculi – Sibellę, Wilkołaka – Winnie, Upiora – Fantazmę, i najmłodszą – Tanis (córkę Mumii). Zadaniem Kudłatego jest jak najlepsze przygotowanie dziewcząt do meczu siatkówki przeciwko kadetom ze szkoły Calloway’a.


Scooby Doo na wyspie Zombie (Scooby Doo on Zombie Island)

Emisja: Sobota 28 lutego 18:00

Po ciągłym demaskowaniu potworów jako przebierańców, Scooby i przyjaciele zostają rozdzieleni. Scooby i Kudłaty pracują na lotnisku, lecz przez ciągłe zżeranie jedzenia zostają zwolnieni. Velma prowadzi księgarnię. Fred i Daphne pracują w programie telewizyjnym. Daphne postanawia zrobić reportaż o prawdziwych potworach i martwi się o przyjaciół. Na urodziny Fred sprawia jej niespodziankę – sprowadza resztę ferajny i cała paczka jedzie robić reportaż o prawdziwych upiorach. Pewna kobieta proponuje im rejs na wyspę, gdzie są prawdziwe potwory. Tam przyjaciele muszą rozwiązać zagadkę wcale nie przebierańców, lecz najprawdziwszych zombie. 

 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz