niedziela, 15 grudnia 2013

Taz-Mania oraz Sylwester i Tweety na tropie, w ramach zapowiedzi na przyszły rok w TV Puls 2.

TV Puls 2TV Puls 2 szykuje gratkę dla fanów seriali Warner Bros., otóż w 2014 r. doczekamy się emisji dwóch kolejnych seriali (po Looney Tunes i Flintstonach - [produkowane przez studio Hanna-Barbera, ale prawa posiada Warner Bros.]) produkowanych właśnie przez to studio, a mianowicie Sylwestra i Tweety'ego na tropie (The Sylvester and Tweety Mysteries), oraz Taz-Manię (Taz-Mania). Oba seriale w Polsce są już znane, głównie z emisji w Boomerangu. 

W pierwszym z nich, Babcia, Sylwester, Tweety i Hektor podróżują po świecie, oraz rozwiązują zagadki, dotyczące porwań, zaginięć, itp... Emisja tego serialu, od środy 1 stycznia 2014 r. o 17:30 (a w emisji, póki co będzie 13 odcinków, (W tym także nieemitowany w Boomerangu: odcinek 10 - It's a Plaid, Plaid, World, który został wycięty z emisji, ze względu na prośby widzów).

W Taz-Manii spotkamy się z bohaterem kreskówek Zwariowanych Melodii - Tazem - diabłem tasmańskim, który z rodzinką przeżyje wiele przygód, znajdzie pracę, czy też będzie próbował uniknąć złapania przez Bull'a i Axl'a - dwóch gadów, którzy czychają na Diabełka Tasmańskiego. Taz-Mania prawdopodobnie w emisji od lutego 2014 r.

No cóż, czekamy na te seriale, a póki co, nowe odcinki obu seriali można oglądać w Boomerangu.
W weekendy o 13:15, 19:40 i 04:15 - Sylwester i Tweety na tropie (2. seria)
Dni powszednie o 18:00 - Taz-Mania (4. seria)


źródło: fanpage FB Telewizji Puls 2

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz