sobota, 28 grudnia 2013

Maraton Mix w Cartoon Network na dni 30 grudnia-3 stycznia

A oto co zobaczymy w ramach Maraton Mix w Cartoon Network, w dniach 29 grudnia 2013 r.-3 stycznia 2014 r. Emisja od godziny 8:30, do godziny 10:35.

 

Poniedziałek: 30.12.2013 Ben 10: Omniverse

odc. 3x07-4x01 - Kacz (Rad)/Gdy cię nie było... (While you were away)/Żaby Wojny (The Frogs of War Pt1,2/2)/Pertrakcje (Food around the Corner)

Dzięki Omnitrixowi Ben Tennyson przeobraża się w jednego z 10 nowych bohaterów. Wraz z nowym partnerem Ben odkrywa sekrety podziemia obcych i dowiaduje się, że wrogowie z przeszłości są żądni zemsty.

Wtorek: 31.12.2013 Scooby-Doo i Brygada Detektywów (Scooby-Doo Mystery Incorporated) 

odc. 1x01-1x05 - Strzeż się potwora z podziemi (Beware the Beast from Below)/Straszliwe stwory (The Creeping Creatures)/Tajemnica Tira Widmo (The Secret of Ghost Rig)/Zemsta Kraboluda (The Revenge of Man Crab)/Melodia tajemnicy (The Song of Mystery)


Przyjaciele próbują rozwiązać zagadkę zaginięcia czwórki nastoletnich tropicieli, zwanych Brygadą Detektywów, którzy przed laty byli widziani w Kryształowym Zdroju.

Środa: 01.01.2014 Johnny Test

odc. 6x01a-6x05b - Johnny X-Factor/Jak w zegarku (Johnny X-Factor/Johnny on the Clock), Największy fan Johnny'ego/Dukey u weterynarza (Johnny's #1 Fan/Johnny Vets Dukey), Jak wytresować Johnny'ego?/Johnny i Clyde (How to train your Johnny?/Johnny and Clyde), Wygadany Johnny/Masywne koła rozpaczy 7 (Smooth Talkin' Johnny/Johnny's Super Massive Kart Wheelies 7), Johnny bawi się z Bling-Blingiem/Fasolowy Johnny (Johnny and Bling Bling/Johnny and the Beanstalk)

Bohaterem serialu jest prawie typowy 11 - latek. Prawie, bo ma dwie genialne siostry, które regularnie przeprowadzają na Johnnym eksperymenty. Niestety nie wszystkie kończą się sukcesem...W ciężkich chwilach Johnny zawsze może zwrócić się do swojego najlepszego przyjaciele - gadającego psa Dukey'ego.

Czwartek: 02.01.2014 Gwiezdne wojny: Wojny klonów (Star Wars: The Clone Wars)

odc. 5x01-5x05: Revival/War on two fronts/Front Runners/Soft War/The tipping Points

Serial relacjonuje wydarzenia, które miały miejsce w okresie, którego ramy czasowe wyznaczają filmy "Gwiezdne wojny - Atak klonów" i "Gwiezdne wojny - Zemsta Sithów". Jedi wraz z armią klonów walczą przeciwko bezlitosnym separatystom i niezliczonym droidom, aby obronić przyszłość i przywrócić pokój w galaktyce.

Piątek: 03.01.2014 Ben 10

Maraton Mix - Ben 10

odc. 1x10-2x01: Szczęściara (Lucky Girl)/Maly problem (Small problem)/Efekty uboczne (Side effects)/Sekrety (Secrets)/Prawda (Truth)

Dziesięcioletni Ben Tennyson znajduje niezwykłe kosmiczne urządzenie o nazwie Omnitrix, które zatrzaskuje się na jego nadgarstku. Od tej chwili chłopiec staje się posiadaczem fantastycznej broni, która pozwala mu przeobrażać się w jednego z 10 kosmicznych bohaterów o imionach: Inferno, Futrzak, Diamentogłowy, Szybcior, Czteroręki, Fantom, Szara Materia, Upgrade, Zębal i Mucha. Podczas gdy Ben fizycznie przekształca się w jedno z dziwnych stworzeń, w umyśle i osobowości dziesięciolatka nie zachodzą żadne zmiany. W głębi duszy Ben pozostaje dzieckiem, które nie do końca radzi sobie z rolą superbohatera. Każdego z bohaterów wyróżnia jakiś element: ogień, siła, moce nadprzyrodzone, wyjątkowa odporność, imponujące rozmiary, umiejętność pływania, skomplikowana technologia, zdolności atletyczne, umiejętność latania lub rozwijania zadziwiającej prędkości. Ben może dowolnie uaktywniać jedną z postaci przy użyciu Omnitrixa. Czasem jednak urządzenie nie chce być mu posłuszne i wybiera innego kosmitę niż Ben, co może owocować kłopotliwymi sytuacjami. Omnitrix ma wiele sekretów, które Ben będzie poznawał z czasem, zyskując na umiejętnościach i sile. Z uwagi na to, że Omnitrix jest najpotężniejszą bronią we wszechświecie, ściąga na siebie uwagę intergalaktycznego złoczyńcy o imieniu Vilgax, którego nic nie powstrzyma przed próbą zawładnięcia mocą, znajdującą się w posiadaniu Bena.
 

  


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz