piątek, 20 grudnia 2013

Boomerang CEE na 24/25 grudnia 2013 r.

A oto co Boomerang CEE przygotował dla widzów w Europie Środkowo-Wschodniej na dni Bożonarodzeniowe, tj. 24/25 grudnia 2013 r.

Miś Paddington: (Paddington Bear: The Ghost of X-Mas Paddington, 1989)

Emisja: Wtorek 24 grudnia 6:00, 10:10, 21:00, 01:10 

Bożonarodzeniowy odcinek specjalny Misia Paddingtona, który po części będzie parodią Opowieści wigilijnej Charles'a Dickens'a

http://sharetv.com/images/guide/332323.jpgSzczeniak zwany Scooby-Doo: Hotel w którym czaił się mróz (A Pup Named Scooby-Doo: Snow Place Like Home)

Emisja: Wtorek 24 grudnia 14:50

Scooby i młodsza brygada detektywów trafiają na nawiedzony stok, na którym straszy Lodowy Potwór.

http://zapp.trakt.us/images/episodes/257-2-23.jpgLaboratorium Dextera: Ostateczna rozgrywka (Dexter's Laboratory: Showdown)

Emisja: Wtorek 24 grudnia 15:15

Tata prosi Dexter'a, aby ten go pomścił w walce o tytuł króla śniegu z dziewczyną. W tym przypadku Dexter będzie musiał się zmierzyć z Dee Dee.

Scooby-Doo, gdzie jesteś?: Śnieżny Duch (Scooby-Doo, Where are you?: That's Snow Ghost)

Emisja: Wtorek 24 grudnia 18:30, Środa 25 grudnia 18:30

Scooby, Kudłaty, Velma, Daphne i Fred wybierają się na weekend na narty i zatrzymują w pensjonacie w ponurym pensjonacie "Wilczy Szałas". Właściciel ostrzega ich aby dobrze zamknęli okna bo w przeciwnym razie Śnieżny Duch zamieni ich w duchy. Wydaje się, że to tylko pogłoska dopóki za oknem nie pojawia się wielki biały stwór. Przyjaciele widzą pod oknem wielkie ślady. Postanawiają za nimi iść i odnaleźć Śnieżnego Ducha.

Leniuchowo (LazyTown): odc. 1x35 - Święty Mikołaj z Leniuchowa (LazyTown's Surprise Santa)/odc. 3x13 - The Holiday Spirit

Emisja: Środa 25 grudnia 6:20, 10:35, 21:20, 01:35 - odc. 1x35/8:50, 23:50 (odc. 3x13)

Boże Narodzenie. Ziggy ciągle się chwali, że dostanie cukierki. Sportacus mówi Ziggy'emu, że można jeść słodycze, ale w małych ilościach. Robbie nie lubi świąt, więc jako święty Mikołaj postanawia ukraść wszystkie prezenty i zepsuć święta. Oprócz tego dzięki wielkiej kuli śnieżnej i armacie postanawia zaatakować Sportacusa. Jak się jednak okazuje, mieszkańcy Leniuchowa zapraszają go do siebie na Wigilię i w dodatku robią z niego honorowego gościa. Tymczasem Stingy ma problemy z prezentami. Lubi dostawać, ale jego problemem jest to, że Święta to czas dawania./Boże Narodzenie po raz drugi w Leniuchowie. Dzieciaki są podekscytowane tym, że do miasta przybędzie Święty Mikołaj, jednak Robbie Zgniłek będzie próbował pokrzyżować plany dzieciaków, przebierając się za fałszywego Mikołaja.

Banany w Piżamach (Bananas in Pyjamas): Bałwan (The Snowman)/odc. 5x08 - Choinka (The Christmas Tree) 

Emisja: Środa 25 grudnia 7:25, 8:50, 11:40, 22:25, 23:50, 02:40

W Miluśkowie Banany z ekipą spotykają Bałwana/W Miluśkowie, Banany, Misie stroją Choinkę i obchodzą Boże Narodzenie.


Krypto Superpies (Krypto the Superdog): Gwiazdkowa opowieść (The Storybook Holiday)

Emisja: Środa 25 grudnia 12:20, 03:20

Kevin kupił dla Melanie książkę, jednakże został w niej uwięziony. Dzielny pies Krypto będzie musiał uwolnić swojego Pana z książkowego więzienia.

Tomandjerrytales.jpgCałkiem nowe przygody Toma i Jerry'ego (Tom and Jerry Tales): Gwiazdkowy Horror/Piekielnik z piekielnego wzgórza/Zorza polarna i bój o rybę (Ho, Ho Horrors/Doggone Hill Hog/Northern Light Fish Fight)

Emisja: Środa 25 grudnia 12:50, 03:50

Kiedy Mamcia Dwa Buty poszła spać w Wigilię, Tom śnił o złapaniu i zjedzeniu Myszki Jerry/Tom i Jerry trafiają na piekielne wzgórze, z którego nie mogą zjechać, ponieważ nie mają sanek/Tom łowi ryby na Arktyce.
 


Garfield Show: Dom na gwiazdkę (Home for the Holidays)

Emisja: Środa 25 grudnia 13:15, 19:40 i 04:15 

Pierwszy odcinek serii trzeciej mądrego, łakomego, rudego kota Garfielda. W tym odcinku, Garfield będzie pomagał kotce Arlene przygotować kolację z okazji Świąt Bożego Narodzenia dla bezdomnych zwierząt.

 

Kino Boomeranga: Tom i Jerry - Dziadek do orzechów (Tom and Jerry: A Nutcracker Tale)

Emisja: Środa 25 grudnia 14:30   

W zrujnowanym budynku dawnej opery mieszka mała myszka o imieniu Jerry. Właśnie oddaje się on marzeniom o scenicznej karierze i sławie by stanąć na scenie. Nieoczekiwanie, jego pragnienia się spełniają. Mała myszka trafia do zaczarowanego królestwa, gdzie wszystko jest możliwe. W cudownej krainie jak ze snów znajdują się lasy słodyczy, śpiewające płatki śniegu, a nawet zabawki, które ożywają. Najwięcej radości sprawia jednak Jerry’emu taniec z piękną, nakręcaną baleriną. Niestety, wspaniałą zabawę przerywa Tom, który zjawia się tam z bandą bezpańskich kotów. Te porywają laleczkę. Święta Bożego Narodzenia są zagrożone, gdy magiczny świat ogarnia chaos. Tylko Jerry jest w stanie powstrzymać Toma. W trudnej misji pomagają mu: wesoła myszka Tuffy wraz z resztą innych, nowych przyjaciół. Pełnometrażowa wersja jednej z najpopularniejszych kreskówek o zwariowanym kocie i przebiegłej myszce.   


Jetsonowie (The Jetsons): Kolęda Jetsona (A Jetsons Christmas Carol)

Emisja: Środa 25 grudnia 16:30

Co mają wspólnego ze sobą Święty Mikołaj i George Jetson. Obaj muszą ciężko pracować w Wigilię Bożego Narodzenia. Kosmoski zabronił Jetsonowi wyjścia wcześniejszego z pracy, a Mikołaj musi rozwieźć wszystkie prezenty na świecie. Jednakże w nocy Kosmoskiemu śnią się wydarzenia znane z Opowieści Wigilijnej Charles'a Dickens'a, tyle, że w stylu Jetsonów. Pierwszy duch przedstawia, jak Kosmoski daje pracę młodemu Georgowi, drugi umierającego Astro, a trzeci przedstawia, jak Jetsonowie stali się bardziej bogatsi od Kosmoskiego. 


No cóż to tyle zapowiedzi na Boże Narodzenie 2013 w stacjach Cartoon Network i Boomerang. Jednakże, szkoda że zabrakło innych ciekawych propozycji Boomeranga, m.in.: Bedtime for Sniffles z 1940 r. z Looney Tunes, The night before Christmas z 1941 r. z klasycznych kreskówek Toma i Jerry'ego, czy też Long Hot Winter z Kociej Ferajny. Nie mniej, życzę wszystkim czytelnikom mojego bloga Wesołych Świąt, Zdrowia, Szczęścia i miłego spędzenia tego czasu w gronie rodzinnym, przy starych dobrych klasykach i ulubionych programach, oraz Szczęśliwego Nowego Roku 2014.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz