piątek, 6 grudnia 2013

Kino Cartoon Network w Grudniu 2013

Zapomniałem o tym, w poprzednim tygodniu napisać, ale póki co grudzień się nie skończył, tak więc o Kinie CN-a mogę dzisiaj napisać.

Człowiek zwany Flintstonem (The Man Called Flintstone, 1966) 

Emisja: Niedziela 1 grudnia 18:10.

Sekretny agent Rock Slag zostaje ranny podczas pogoni w Bedrock. Szef decyduje się, by na jego miejsce wstawić Freda Flintstone'a, który wygląda dokładnie jak Slag. Fred wyrusza do Paryża i Rzymu, gdzie jedzie wraz z żoną Wilmą i przyjaciółmi Rubble'ami. Fred musi powstrzymać tajemniczą Zieloną Gęś przed wprowadzeniem jej diabelskiego planu w życie oraz nie ujawnić swej drugiej tożsamości żonie i przyjaciołom.

Ekspres Polarny (The Polar Express, 2004)

Emisja: Sobota 7 grudnia 9:05, Niedziela 22 grudnia 9:05, Poniedziałek 23 grudnia 14:05

Rodzinny film, z Tomem Hanksem w głównej roli. Historia 8-letniego chłopca, który nie wierzy w istnienie świętego Mikołaja. W Wigilię Bożego Narodzenia zostaje obudzony przez nadjeżdżający pociąg. Osobliwy pan Konduktor zaprasza chłopca w niezwykłą podróż na sam Biegun Północny. Podczas podróży poznaje on trójkę nowych przyjaciół, z którymi przeżyje wiele niezwykłych przygód i, co najważniejsze poznaje świętego Mikołaja . 


Scooby-Doo i Śnieżny Stwór (Chill-Out Scooby-Doo, 2007)

Emisja: Sobota 7 grudnia 18:10, Niedziela 8 grudnia 9:05

Film dedykowany twórcy Scooby'ego - Iwao Takamoto, który zmarł w 2007 r. Tym razem detektywi z Tajemniczej Spółki chcą wreszcie odpocząć od duchów, potworów i zagadek. Urlop zamierzają spędzić w Paryżu. Wszystko psują Kudłaty i Scooby, którzy jak zwykle pakują się w kłopoty. Zamiast do Paryża, trafiają... w Himalaje! Co więcej, okazuje się, że mają służyć za przynętę na potwora znanego jako Yeti... Czy Fred i dziewczyny zdołają odnaleźć kumpli i odkryć kolejną tajemnicę?

Billy i Mandy ratują Święta (Billy and Mandy Save Christmas, 2005) 

Emisja: Niedziela 8 grudnia 18:10, Sobota 14 grudnia 9:05, Niedziela 22 grudnia 18:45

Dłuższy niż jeden przeciętny odcinek Mrocznych przygód Billy'ego i Mandy, ale cóż zaliczany jest do filmu. W tym filmie, jak sama nazwa wskazuje Billy i Mandy muszą uratować Boże Narodzenie.

 

Miasto o którym zapomniał Święty Mikołaj (The Town Santa Forgot, 1993) 

Emisja: Sobota 14 grudnia 9:50, Sobota 21 grudnia 18:10


Amerykański film animowany wyprodukowany przez wytwórnię Hanna-Barbera. W Polsce emitowany jest w Cartoon Network. Film opowiada o chciwym chłopcu Jeremiaszu Potoku.
 

Nowy Scooby-Doo: Scooby-Doo spotyka Flipa i Flapa (The New Scooby-Doo Movies: Scooby Doo meets Flip and Flap, 1972)

Emisja: Sobota 14 grudnia 18:10, Niedziela 15 grudnia 9:05.

W tym odcinku Scooby-Doo i Brygada Detektywów spotyka Flipa i Flapa.

Dom dla zmyślonych przyjaciół Pani Foster - Zagubiony mikołaj (Fosters Home for Imaginary Friends - A Lost Claus, 2005)

Emisja: Niedziela 15 grudnia 18:10

Maks idzie w Wigilię do Domu pani Foster. Tam wiesza na choince gwiazdkę. Spotyka tam Bloo, Chudego, Eduardo, Koko, Frankę i Pana Zająca. Wtedy do domu przychodzi Mikołaj. Maks jest zachwycony, ale po chwili zjawia się mnóstwo innych Mikołajów. Okazuje się, że są oni zmyślonymi przyjaciółmi. Maks idzie do pokoju Bloo, i tam wpada w panikę. Myśli, że Mikołaj nie istnieje, a Bloo postanawia mu udowodnić, że się myli. Chce mu udowodnić, że Mikołaj może latać po świecie w saniach i wejść do komina. Wsadza do sań Chudego, a do sań przyczepia Pegazy (latające konie). Każe im lecieć po całym świecie, a Chudy leci z nimi. Eduardowi zaś każe wejść do komina, gdzie Eduardo utyka. Koko zatrudnia w centrum handlowym. Pracuje ona jako Mikołaj i daje dzieciom prezenty. Przez przypadek Maks niszczy jej ubranie, i dzieci orientują się, że nie jest Mikołajem. Koko zostaje zwolniona i się obraża na Maksa.

Tom i Jerry: Dziadek do orzechów (Tom and Jerry: A Nutcracker Tale, 2007)

Emisja: Sobota 21 grudnia 9:05, Niedziela 22 grudnia 14:05

W zrujnowanym budynku dawnej opery mieszka mała myszka o imieniu Jerry. Właśnie oddaje się on marzeniom o scenicznej karierze i sławie by stanąć na scenie. Nieoczekiwanie, jego pragnienia się spełniają. Mała myszka trafia do zaczarowanego królestwa, gdzie wszystko jest możliwe. W cudownej krainie jak ze snów znajdują się lasy słodyczy, śpiewające płatki śniegu, a nawet zabawki, które ożywają. Najwięcej radości sprawia jednak Jerry’emu taniec z piękną, nakręcaną baleriną. Niestety, wspaniałą zabawę przerywa Tom, który zjawia się tam z bandą bezpańskich kotów. Te porywają laleczkę. Święta Bożego Narodzenia są zagrożone, gdy magiczny świat ogarnia chaos. Tylko Jerry jest w stanie powstrzymać Toma. W trudnej misji pomagają mu: wesoła myszka Tuffy wraz z resztą innych, nowych przyjaciół. Pełnometrażowa wersja jednej z najpopularniejszych kreskówek o zwariowanym kocie i przebiegłej myszce. 

Ed, Edd i Eddy - Dzwoń, dzwoń dzwoneczku (Ed, Edd and Eddy, Jingle, Jingle, Jangle, 2004)

Emisja: Sobota 21 grudnia 9:55

Eddy odnalazł skrytkę rodziców na prezenty bożonarodzeniowe. Okazuje się, że są tam tylko ubrania. Eddy jest wściekły, a Edd próbuje mu wytłumaczyć, na czym naprawdę polegają święta. Tymczasem Ohydki podążają za gwiazdą, którą widzą na niebie. Eddy chce odebrać prezenty innym dzieciakom, ale bezskutecznie: Deska odkrył i powiedział Jonny'emu, że jest zdrajcą, Rolf cały czas śpiewał piosenki i nudził Eddy'ego, Nazz mówiła o całowaniu się pod jemiołą. Eddy odnajduje żarówkę, którą dał mu Ed. Wstawia ją na miejsce zepsutej żarówki w choince i wszyscy się cieszą, gdyż zrobił dobry uczynek. Nagle zjawia się Mikołaj i zrzuca wór prezentów. Eddy chce go zachować tylko dla siebie, ale Ed mu przeszkadza. Potem zjawiają się Ohydki, które chcą pocałować Edków.

Garfield Show: Futrzane opowieści (The Garfield Show: Furry Tales, 2011)/Garfield Show: Dom na gwiazdkę (Home for the Holidays, 2010)

Emisja: Sobota 21 grudnia 14:05/Sobota 21 grudnia 14:55

Garfield opowiada Odiemu opowieść o księciu Jonie i królewnej Liz, gdy Ci wyjeżdżają na jednodniowy piknik za miastem./Pierwszy odcinek serii trzeciej mądrego, łakomego, rudego kota Garfielda. W tym odcinku, Garfield będzie pomagał kotce Arlene przygotować kolację z okazji Świąt Bożego Narodzenia dla bezdomnych zwierząt.Atomówki: Walka przed gwiazdką (The Powerpuff Girls: Twas the Fight before Christmas, 2003)

Kadr z: Atomówki: Walka przed GwiazdkąEmisja: Niedziela 22 grudnia 15:10

Atomówki są zaskoczone, gdy dowiadują się, że znalazły się na mikołajowej liście niegrzecznych dzieci. Princess, najbardziej zawistna dziewczynka z Townsville, uknuła intrygę, by przekonać św. Mikołaja, by uczynił ją czwartą Atomówką. Na Biegunie Północnym zdołała sfałszować listę świętego. Miły staruszek uwierzył, że Atomówki były bardzo niegrzeczne. Bójka, Bajka i Brawurka rozpętują gwiazdkową śnieżycę, by pokrzyżować plany przeciwniczki.

Lego Star Wars: Kroniki Yody - Atak Jedi (Lego Star Wars: Yoda Chronicles  - Attack of Jedi, 2013)

Kadr z: Lego Star Wars: Kroniki YodyEmisja: Niedziela 22 grudnia 18:10, Sobota 28 grudnia 9:05

Grievous zwabia Yodę z dala od Świątyni Jedi i kradnie miecze świetlne Padawanów. Hrabia Dooku planuje użyć kryształów ze środka mieczy świetlnych do stworzenia klona Sithów. Powstrzymanie niecnego planu Dooku leży w rękach Yody i jego Padawanów, jednak może być już za późno.


Goonies (The Goonies, 1985)

Emisja: Wtorek 24 grudnia 14:05   

Bracia Mikey (Sean Astin) i Brand (Josh Brolin) znajdują na strychu starą mapę, na której zaznaczona jest droga do ukrytego skarbu. Rycina należała niegdyś do groźnego pirata Jednookiego Willy’ego. Chłopcy wpadają na pomysł, by odszukać skarb. Pieniądze są im bardzo potrzebne – ich rodzice są zadłużeni, a wielka firma budowlana zamierza zburzyć ich rodzinny dom i na tym miejscu wybudować luksusowy klub country. Wraz z czwórką swoich przyjaciół Mikey i Brand wyruszają na niebezpieczną wyprawę. Jeśli wierzyć wskazówkom umieszczonym na mapie, skarb powinien znajdować się na starym hiszpańskim galeonie ukrytym w podziemnej grocie, pełnej pułapek i niebezpieczeństw. Młodzi łowcy przygód znajdują wskazane na mapie miejsce. Jest nim opuszczony budynek, w którym niegdyś mieściła się restauracja. Obecnie ukrywa się w nim rodzina Fratellich, niebezpiecznych przestępców. Dzieciaki odnajdują tajemnicze przejście prowadzące do podziemi restauracji. Ścigani przez groźnych bandytów, pokonując liczne pułapki postawione na ich drodze, przyjaciele przeżywają mnóstwo niesamowitych przygód. Aktorka Anne Ramsey otrzymała za swoją rolę nagrodę Saturna. Sean Astin dostał natomiast Nagrodę Młodych Artystów.

Lego Star Wars: Upadek Imperium (Lego Star Wars: The Empire Strikes Out,  2012)

Emisja: Sobota 28 grudnia 9:40

Wasi ulubieńcy wracają by ratować galaktykę w nowym animowanym filmie "Lego Star Wars: Upadek Imperium". Bohaterowie przymierza rebeliantów, a wśród nich dzielny Luke Skywalker, zawadiacki Han Solo i konsekwentna Księżniczka Leia nie mają czasu na świętowanie zwycięstwa nad Imperium, jako, że zbliża się kolejne zagrożenie. Jako adept Jedi, Luke ma do wykonania nowe zadanie. Szybko jednak odkrywa, że status gwiazdy jest jak obosieczny miecz świetlny, ciągle bowiem otaczają go szaleni fani. To za wiele jak na tajną misję! Tymczasem Darth Vader i Darth Maul wpadają w zabawną pułapkę rywalizacji o aprobatę Imperatora. Weź udział w pełnej akcji ko(s)micznej przygodzie rodem nie z tej ziemi!

Nowy Scooby-Doo: Scooby-Doo spotyka Jonathan'a Wintersa (The New Scooby Doo Movies: Scooby-Doo meets Jonathan Winters, 1972)

Emisja: Sobota 28 grudnia 18:10, Niedziela 29 grudnia 9:05

W tym odcinku Scooby i Brygada Detektywów spotyka Jonathan'a Wintersa.


Uwolnić orkę (Free Willy, 1993)

Emisja: Niedziela 29 grudnia 18:10

Zbuntowany chłopiec, który pewnej nocy dopuścił się aktu wandalizmu na terenie oceanarium, w ramach kary musi naprawić szkody. Daje to początek wielkiej przyjaźni z przebywającą tam orką.

 

źródło opisów: wikipedia, filmweb, telemagazyn.pl

 

 

 

 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz