wtorek, 17 grudnia 2013

CN Polska na Weekend Bożonarodzeniowy 2013

A oto co Cartoon Network Polska szykuje na Weekend Bożonarodzeniowy - 21/24 grudnia 2013 r. 

 

Adventure Time logo.pngPora na przygodę: Sekretne taśmy (Adventure Time: Holly Jolly Secrets)

Emisja: Sobota 21 grudnia 8:40, Poniedziałek 23 grudnia 13:05

Finn i Jake przeglądają sekretne taśmy na temat Lodowego Króla.  

Tom i Jerry: Dziadek do orzechów (Tom and Jerry: A Nutcracker Tale, 2007)

Emisja: Sobota 21 grudnia 9:05, Niedziela 22 grudnia 14:05

W zrujnowanym budynku dawnej opery mieszka mała myszka o imieniu Jerry. Właśnie oddaje się on marzeniom o scenicznej karierze i sławie by stanąć na scenie. Nieoczekiwanie, jego pragnienia się spełniają. Mała myszka trafia do zaczarowanego królestwa, gdzie wszystko jest możliwe. W cudownej krainie jak ze snów znajdują się lasy słodyczy, śpiewające płatki śniegu, a nawet zabawki, które ożywają. Najwięcej radości sprawia jednak Jerry’emu taniec z piękną, nakręcaną baleriną. Niestety, wspaniałą zabawę przerywa Tom, który zjawia się tam z bandą bezpańskich kotów. Te porywają laleczkę. Święta Bożego Narodzenia są zagrożone, gdy magiczny świat ogarnia chaos. Tylko Jerry jest w stanie powstrzymać Toma. W trudnej misji pomagają mu: wesoła myszka Tuffy wraz z resztą innych, nowych przyjaciół. Pełnometrażowa wersja jednej z najpopularniejszych kreskówek o zwariowanym kocie i przebiegłej myszce. 

 

Ed, Edd i Eddy - Dzwoń, dzwoń dzwoneczku (Ed, Edd and Eddy, Jingle, Jingle, Jangle, 2004)

Emisja: Sobota 21 grudnia 9:55

Eddy odnalazł skrytkę rodziców na prezenty bożonarodzeniowe. Okazuje się, że są tam tylko ubrania. Eddy jest wściekły, a Edd próbuje mu wytłumaczyć, na czym naprawdę polegają święta. Tymczasem Ohydki podążają za gwiazdą, którą widzą na niebie. Eddy chce odebrać prezenty innym dzieciakom, ale bezskutecznie: Deska odkrył i powiedział Jonny'emu, że jest zdrajcą, Rolf cały czas śpiewał piosenki i nudził Eddy'ego, Nazz mówiła o całowaniu się pod jemiołą. Eddy odnajduje żarówkę, którą dał mu Ed. Wstawia ją na miejsce zepsutej żarówki w choince i wszyscy się cieszą, gdyż zrobił dobry uczynek. Nagle zjawia się Mikołaj i zrzuca wór prezentów. Eddy chce go zachować tylko dla siebie, ale Ed mu przeszkadza. Potem zjawiają się Ohydki, które chcą pocałować Edków.

Chojrak: Tchórzliwy pies - Dziadek do orzechów/Zemsta Bałwana (Courage: The Cowardly Dog - A Nutcracker/The Revenge of Snowman)

Emisja: Sobota 21 grudnia 10:35/15:10

Część druga odcinka czwartego z serii czwartej, jako specjalny odcinek Bożonarodzeniowy.  W tym odcinku Chojrak będzie musiał pokonać strach przed Dziadkiem do Orzechów./Zima, jak i Bałwan wracają do krainy Nigdzie, żeby zemścić się na Chojraku.

Garfield Show: Futrzane opowieści (The Garfield Show: Furry Tales, 2011)/Garfield Show: Dom na gwiazdkę (Home for the Holidays, 2010)

Emisja: Sobota 21 grudnia 14:05/Sobota 21 grudnia 14:55

Garfield opowiada Odiemu opowieść o księciu Jonie i królewnej Liz, gdy Ci wyjeżdżają na jednodniowy piknik za miastem./Pierwszy odcinek serii trzeciej mądrego, łakomego, rudego kota Garfielda. W tym odcinku, Garfield będzie pomagał kotce Arlene przygotować kolację z okazji Świąt Bożego Narodzenia dla bezdomnych zwierząt.


Niesamowity świat Gumball'a: Święta (The Amazing World of Gumball: The Christmas)

Emisja: Sobota 21 grudnia 16:00, Niedziela 22 grudnia 12:15, Poniedziałek 23 grudnia 13:30

Święty Mikołaj zostaje przejechany przez rodzinkę Watterson'ów, więc oni niestety będą musieli uratować święta. Ten odcinek zostanie wyemitowany premierowo z nowym głosem dubbingowym Gumball'a w polskiej wersji językowej.

Miasto o którym zapomniał Święty Mikołaj (The Town Santa Forgot, 1993) 

Emisja: Sobota 21 grudnia 18:10


Amerykański film animowany wyprodukowany przez wytwórnię Hanna-Barbera. W Polsce emitowany jest w Cartoon Network. Film opowiada o chciwym chłopcu Jeremiaszu Potoku.

Dom dla zmyślonych przyjaciół Pani Foster - Zagubiony mikołaj (Fosters Home for Imaginary Friends - A Lost Claus, 2005)

Emisja: Sobota 21 grudnia 18:45

Maks idzie w Wigilię do Domu pani Foster. Tam wiesza na choince gwiazdkę. Spotyka tam Bloo, Chudego, Eduardo, Koko, Frankę i Pana Zająca. Wtedy do domu przychodzi Mikołaj. Maks jest zachwycony, ale po chwili zjawia się mnóstwo innych Mikołajów. Okazuje się, że są oni zmyślonymi przyjaciółmi. Maks idzie do pokoju Bloo, i tam wpada w panikę. Myśli, że Mikołaj nie istnieje, a Bloo postanawia mu udowodnić, że się myli. Chce mu udowodnić, że Mikołaj może latać po świecie w saniach i wejść do komina. Wsadza do sań Chudego, a do sań przyczepia Pegazy (latające konie). Każe im lecieć po całym świecie, a Chudy leci z nimi. Eduardowi zaś każe wejść do komina, gdzie Eduardo utyka. Koko zatrudnia w centrum handlowym. Pracuje ona jako Mikołaj i daje dzieciom prezenty. Przez przypadek Maks niszczy jej ubranie, i dzieci orientują się, że nie jest Mikołajem. Koko zostaje zwolniona i się obraża na Maksa.

Ekspres Polarny (The Polar Express, 2004)

Emisja: Niedziela 22 grudnia 9:05, Poniedziałek 23 grudnia 14:05

Rodzinny film, z Tomem Hanksem w głównej roli. Historia 8-letniego chłopca, który nie wierzy w istnienie świętego Mikołaja. W Wigilię Bożego Narodzenia zostaje obudzony przez nadjeżdżający pociąg. Osobliwy pan Konduktor zaprasza chłopca w niezwykłą podróż na sam Biegun Północny. Podczas podróży poznaje on trójkę nowych przyjaciół, z którymi przeżyje wiele niezwykłych przygód i, co najważniejsze poznaje świętego Mikołaja .

Ben 10: Wesołych świąt (Ben 10: Merry Christmas) 

Emisja: Niedziela 22 grudnia 12:40, Poniedziałek 23 grudnia 8:05
Ben, Dziadek Max i Gwen trafiają do światęcznej krainy, w której dziadek staje się Mikołajem, a Ben i Gwen pomocnikami Mikołaja.

 

Batman: Odważni i Bezwzględni: Inwazja tajemniczych Mikołajów (Batman: The Brave and Bold - Invasion of Secret Santas!)

Emisja: Niedziela 22 grudnia 13:05

Batman i Błękitny Skarabeusz walczą przeciwko Władcy Sportu, gdy ten niszczy Bożonarodzeniowy Turniej Kręgli. 

Atomówki: Walka przed gwiazdką (The Powerpuff Girls: Twas the Fight before Christmas, 2003)

Kadr z: Atomówki: Walka przed GwiazdkąEmisja: Niedziela 22 grudnia 15:10

Atomówki są zaskoczone, gdy dowiadują się, że znalazły się na mikołajowej liście niegrzecznych dzieci. Princess, najbardziej zawistna dziewczynka z Townsville, uknuła intrygę, by przekonać św. Mikołaja, by uczynił ją czwartą Atomówką. Na Biegunie Północnym zdołała sfałszować listę świętego. Miły staruszek uwierzył, że Atomówki były bardzo niegrzeczne. Bójka, Bajka i Brawurka rozpętują gwiazdkową śnieżycę, by pokrzyżować plany przeciwniczki.

Lego Star Wars: Kroniki Yody - Atak Jedi (Lego Star Wars: Yoda Chronicles  - Attack of Jedi, 2013)

Emisja: Niedziela 22 grudnia 18:10

Grievous zwabia Yodę z dala od Świątyni Jedi i kradnie miecze świetlne Padawanów. Hrabia Dooku planuje użyć kryształów ze środka mieczy świetlnych do stworzenia klona Sithów. Powstrzymanie niecnego planu Dooku leży w rękach Yody i jego Padawanów, jednak może być już za późno.

Billy i Mandy ratują Święta (Billy and Mandy Save Christmas, 2005) 

Emisja: Niedziela 22 grudnia 18:45

Dłuższy niż jeden przeciętny odcinek Mrocznych przygód Billy'ego i Mandy, ale cóż zaliczany jest do filmu. W tym filmie, jak sama nazwa wskazuje Billy i Mandy muszą uratować Boże Narodzenie.

 

Power Rangers Megaforce logo.pngPremiera!: Power Rangers Megaforce: The Robo Knight Before Christmas

Emisja: Niedziela 22 grudnia 20:20

W tym świątecznym odcinku, Roborycerz uczy się o prawdzie na temat Świąt Bożego Narodzenia od grupki dzieci, przebrany za elfa i wysłany do Afryki. W Afryce opowiada na temat Power Rangers.Title of the series illustrated in white bordered textPremiera!: Zwyczajny Serial (Regular Show: Christmas Special)

Emisja: Poniedziałek 23 grudnia/Wtorek 23 grudnia 11:50, Poniedziałek 23 grudnia 17:40

Ekipa z Parku musi zniszczyć prezent dla Mikołaja, gdyż ten chce unicestwić święta na zawsze.  


The Looney Tunes Show logo.svgPremiera!: The Looney Tunes Show (The Looney Tunes Show: A Christmas Carol)

Emisja: Poniedziałek 23 grudnia 16:00, Wtorek 24 grudnia 12:40

Lola decyduje się napisać wystawić własną wersję "Opowieści Wigilijnej". W międzyczasie bohaterowie tego serialu śpiewają piosenkę: "Christmas Rules".

Goonies (The Goonies, 1985)

Emisja: Wtorek 24 grudnia 14:05  

Bracia Mikey (Sean Astin) i Brand (Josh Brolin) znajdują na strychu starą mapę, na której zaznaczona jest droga do ukrytego skarbu. Rycina należała niegdyś do groźnego pirata Jednookiego Willy’ego. Chłopcy wpadają na pomysł, by odszukać skarb. Pieniądze są im bardzo potrzebne – ich rodzice są zadłużeni, a wielka firma budowlana zamierza zburzyć ich rodzinny dom i na tym miejscu wybudować luksusowy klub country. Wraz z czwórką swoich przyjaciół Mikey i Brand wyruszają na niebezpieczną wyprawę. Jeśli wierzyć wskazówkom umieszczonym na mapie, skarb powinien znajdować się na starym hiszpańskim galeonie ukrytym w podziemnej grocie, pełnej pułapek i niebezpieczeństw. Młodzi łowcy przygód znajdują wskazane na mapie miejsce. Jest nim opuszczony budynek, w którym niegdyś mieściła się restauracja. Obecnie ukrywa się w nim rodzina Fratellich, niebezpiecznych przestępców. Dzieciaki odnajdują tajemnicze przejście prowadzące do podziemi restauracji. Ścigani przez groźnych bandytów, pokonując liczne pułapki postawione na ich drodze, przyjaciele przeżywają mnóstwo niesamowitych przygód. Aktorka Anne Ramsey otrzymała za swoją rolę nagrodę Saturna. Sean Astin dostał natomiast Nagrodę Młodych Artystów.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz