wtorek, 24 grudnia 2013

Blok Cartoonito znika z ramówki Boomeranga

 

Z informacji, które dostałem od Turner Entertainment, dowiedziałem się, że blok Cartoonito w styczniu znika z ramówki Boomeranga, ale niestety seriale znane z Cartoonita pozostaną.

Stąd już teraz wiadomo, dlaczego w godzinach, gdy emitowany jest blok Cartoonito, zamiast Wło-cha-cha-czy, oraz Jelly Jamm, będziemy mogli zobaczyć Garfield Show, Szczenięce lata Toma i Jerry'ego, czy też Różową Panterę i przyjaciół.

 Stąd też Boomerang już będzie emitowany, jako cały kanał, tak jak przed 12-tym października, tylko, że jeszcze z serialami Cartoonito, ale za to od 19 stycznia 2014 r. powracają klasyczne seriale, o których wspomniałem dwa tygodnie temu.

No cóż, w moim imieniu, na czas Bożego Narodzenia 2013 r. Życzę Wszystkim Wesołych Świąt!

 UPDATE: 25 grudnia - Turner Entertainment narazie nie planuje uruchomienia Cartoonita, jako oddzielnego kanału, tak więc może się okazać wkrótce, że repertuar może zostać skorygowany pod dzieci w wieku 3 do 7 lat, m.in.: emitowanie większej ilości seriali Cartoonito w ogólnym bloku Boomeranga, tym samym wyrzucając klasyczne seriale z emisji. 

UPDATE: 31 grudnia - Z tego co się dowiedziałem od ludzi pracujących w Turner Entertainment, wszystkie identy Cartoonito zostaną usunięte...

Źródło informacji update'owej: http://rajzfilmovezet.blogspot.com/2013/12/megszunik-cartoonito-boomerang.html

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz