czwartek, 11 maja 2017

Nowe odcinki Yo-Kai Watch w Cartoon Network

Znalezione obrazy dla zapytania Yo-Kai WatchFanów Yo-Kai Watch w imieniu stacji Cartoon Network zapraszam na nowe odcinki serialu.


Nate to dzielny chłopiec, który każdego dnia tropi niewidoczne dla ludzkiego oka, złośliwe stworki Yo-kai i próbuje naprawić wszystkie wyrządzone przez nich szkody. W odnalezieniu małych szkodników pomagają mu przyjaciele i magiczny zegarek. W drugim sezonie serialu pojawi się mnóstwo nowych Yo-kai, co oznacza, że Nate i jego ekipa będą mieli znacznie więcej pracy. Na szczęście bohater ma nowy zegarek, dzięki któremu łatwiej będzie mógł wykonywać swoją codzienną misję.
źródło: http://premierywtv.pl/cartoon-network-boomerang-maju-2017 

Za dubbing do serii odpowiada studio SDI Media Polska, w reżyserii Pawła Galii. W głównych rolach występują: Olaf Marchwicki (Nate), Krzysztof Szczepaniak (Zegarek Yo-Kai, Whisper), Joanna Pach-Żbikowska (Jibanyan), Cezary Kwieciński (Barnaby) oraz Janusz Wituch (Manjimutt).

Przy obecnej premierowej emisji nowych odcinków Cartoon Network pominie odc. 27, w którym to Nate otrzymuje ulepszoną wersję zegarka Yo-Kai.

Premiera nowych odcinków serialu już w sobotę 13 maja o 14:40. Nowe odcinki co tydzień w sobotę o tej samej porze.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz