piątek, 26 maja 2017

Nowe odcinki Jeźdźców smóków na końcu świata w Cartoon Network

Drużyna Jeźdźców smoków po kilkumiesięcznej przerwie wraca z nowymi odcinkami serialu do Cartoon Network.Drużyna Jeźdźców Smoków znów stoi w obliczu wielkiego wyzwania. Okrutny Viggo chce zniszczyć Smocze Jajo. Czkawka, Szczerbatek i ich przyjaciele postarają się zrobić wszystko, by do tego nie dopuścić. Z pomocą przyjdzie im Mala, przywódczyni Obrońców Skrzydła. Sojusz okaże się bardzo pomocny, ale czy połączenie sił wystarczy, by pokonać groźnego wroga? Odpowiedź w nowych odcinkach czwartego sezonu serialu „Jeźdźcy Smoków: Na końcu świata”.
źródło: http://premierywtv.pl/cartoon-network-boomerang-maju-2017

Nowe odcinki serialu już od niedzieli 28 maja o 15:35. Powtórki od piątku 2 czerwca o 20:10. Emisja po 3 odcinki dziennie.

Za dubbing do serii odpowiada studio MASTER FILM, w reżyserii Artura Kaczmarskiego. W głównych rolach występują: Grzegorz Drojewski (Czkawka), Julia Kołakowska-Bytner (Astrid), Artur Pontek (Sączysmark), Mateusz Narloch (Śledzik), Julia Hertmanowska (Szpadka Thorston), Sebastian Cybulski (Mieczyk Thorston) oraz Jacek Król (Stoick Wielki) 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz