czwartek, 4 maja 2017

Co nowego u Scooby'ego? w 16:9 w Cartoon Network

Znalezione obrazy dla zapytania What's New Scooby DooPo kilku latach przerwy do Cartoon Network powrócił dziewiąty serial z Brygadą detektywów w roli głównej - "Co nowego u Scooby'ego?". Tym razem w 16:9.Przypomnę, że Cartoon Network emitował tą serię od 1 września 2003 r., a obecnie jej emisją zajmowały się w Polsce TV4 oraz Boomerang (w obu kanałach serial emitowany jest w formacie obrazu 4:3).

Scooby-Doo i jego wierni przyjaciele: Fred, Daphne, Velma i Shaggy, tworzą niepokonaną grupę pogromców duchów. W walce z siłami nadprzyrodzonymi korzystają z najnowszych wynalazków – telefonów komórkowych, Internetu i różnych elektronicznych gadżetów. Mózgiem grupy jest inteligentna Velma, Daphne dodaje zespołowi uroku, Fred jest liderem, a Shaggy jak zwykle dba tylko o siebie. Oczywiście żadna akcja nie mogłaby zakończyć się powodzeniem, gdyby nie psi instynkt tytułowego bohatera. Razem przyjaciele przeżywają nowe przygody – zawsze solidarnie i z poczuciem humoru.
źródło: http://www.teleman.pl/prog-934668.html 

Przypomnę, że za dubbing do serii było odpowiedzialne studio MASTER FILM, a w głównych rolach wystąpili: Ryszard Olesiński (Scooby Doo), Jacek Kopczyński (Fred Jones), Jacek Bończyk (Kudłaty Norville Rogers), Agata Gawrońska-Bauman (Velma Dinkley) oraz Beata Jankowska-Tzimas (Daphne Blake).

Jest to zarazem kolejny serial (zaraz po Całkiem nowych przygodach Toma i Jerry'ego), który testuje emisję w formacie obrazu 16:9 w Cartoon Network. Warto odnotować, że te testy są przydatne w przypadku ewentualnego przejścia kanału Boomerang na nadawanie w formacie obrazu 16:9 (póki co stacja ta emituje większość seriali przycięte z 16:9 na 14:9). Dodajmy też, że nadawca szuka dzięki takim testom oglądalności, której niestety brakuje siostrzanemu kanałowi.

Emisja serii od dzisiaj 4 maja o 9:30. Emisje odcinków po 2 dziennie w dni powszednie o tej samej porze. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz