czwartek, 11 maja 2017

Nowe odcinki Między nami misiami w Cartoon Network

Znalezione obrazy dla zapytania We Bare BearsGrizz, Panda i Lodomir wracają z nowymi odcinkami 2. sezonu serialu "Między nami misiami" do Cartoon Network.

W maju na antenie Cartoon Network kolejne odcinki drugiego sezonu przygód Grizzy’ego, Pandy i Lodomira. Bohaterowie serialu, którzy chcieli zobaczyć, jak wygląda życie w świecie ludzi, przekonają się tym razem, czym jest przeziębienie i dlaczego dobrze jest pomagać innym. Spróbują też swoich sił jako opiekunowie małego misia i zapragną wystąpić w reklamie telewizyjnej. By spełnić to marzenie, są gotowi zrobić wszystko. O tym, czy uda im się wygrać casting, widzowie przekonają się oglądając nowe odcinki.
źródło: http://premierywtv.pl/cartoon-network-boomerang-maju-2017 

Przypomnę, że za dubbing do serii odpowiada studio SDI Media Polska, w reżyserii Joanny Węgrzynowskiej-Cybińskiej. W głównych rolach występują: Tomasz Borkowski (Grizz), Cezary Kwieciński (Panda) oraz Michał Podsiadło (Lodomir).

Premiera nowych odcinków serialu już od poniedziałku 15 maja o 15:35. Nowe odcinki w dni powszednie do wtorku 30 maja.

Aby uczcić premierę nowych odcinków serii Cartoon Network zaprasza na maraton z serialem, który będzie emitowany w niedzielę 14 maja (w godzinach 8:15-14:40). Podczas niego zostanie wyemitowany dwuczęściowy odcinek specjalny pt: "Captain Craboo".


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz