sobota, 20 maja 2017

Koko Smoko w Boomerangu

Znalezione obrazy dla zapytania Little Dragon CoconutPierwotnie jego premiera miała odbyć się 8 maja, ale została ona przesunięta w czasie o dwa tygodnie. Koko Smoko nadchodzi do Boomeranga.

W maju na antenie Boomeranga premiera nowego serialu „Koko Smoko”. Kreskówka opowiada o przygodach trójki przyjaciół, którzy mieszkają na Wyspie Smoków i pomagają jej mieszkańcom rozwiązywać codzienne problemy. Zgraną ekipę tworzą dwa smoki: Coconut i Oscar oraz jeżozwierz Matylda. Bohaterowie każdego dnia są gotowi na nowe przygody i otwarci na zawarcie kolejnych przyjaźni. Wierzą, że kluczem do sukcesu zawsze jest praca zespołowa.

źródło: http://premierywtv.pl/cartoon-network-boomerang-maju-2017 

Na obecną chwilę nie ma informacji, które studio jest odpowiedzialne za dubbing do tego serialu, ale z informacji od użytkownika @serplesniowy2 z Youtube'a wynika, że w rolę Koko wcieli się Katarzyna Łaska (przypuszczam, że dubbing do serii będzie odzwierciedlony na podstawie filmu z 2014 r., który był dubbingowany w studiu MASTER FILM).

Premiera serii od poniedzialku 22 maja o 7:25. Powtórki w dni powszednie o 14:35 i weekendy o 7:45 w Boomerangu. Z racji premiery serialu Boomerang zaprasza widzów na maraton "Smoki w dżungli", którego emisja odbędzie się w dniach 27-28 maja od 11:00 do 15:55.

EDIT: Znana już jest lista płac dotycząca obsady dubbingowej tego serialu. Za dubbing do serii odpowiada Studio Eurocom w reżyserii Doroty Kawęckiej. Dialogi oraz tekst piosenki tytułowej napisała Zofia Wawrzyniak. Dźwięk i montaż: Sławomir Karolak. W głównych rolach wystąpili: Katarzyna Łaska (Koko Smoko), Filip Rogowski (Oskar), Maja Konkel (Matylda), Radosław Pazura (Mundek) oraz Agnieszka Kunikowska (Marzenka). Piosenkę tytułową śpiewał Piotr Gogol.


  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz