czwartek, 25 maja 2017

Nowe odcinki Atomówek (2016) oraz maraton TTG vs. Atomówki w Cartoon Network

Znalezione obrazy dla zapytania The Powerpuff Girls 2016Cartoon Network zaprasza widzów na premierę sezonu 2. rebootu Atomówek z 2016 r. Ale zanim odbędą się nowe odcinki stacja rozgrzeje widzów maratonem "Młodzi tytani, akcja! kontra Atomówki".

 

Bajka, Bójka i Brawurka powracają. W maju na antenie Cartoon Network premiera drugiego sezonu „Atomówek”. W nowych odcinkach kolorowe supersiostry po raz kolejny staną na straży bezpieczeństwa mieszkańców Townsville. Będą też musiały stoczyć walkę z czasem i uratować jednorożca, nim będzie za późno. Ponadto Bajka stworzy wideo, które stanie się hitem internetu, a Brawurka podczas wolontariatu pozna tajemniczą, starszą kobietę.
W związku z premierą nowego sezonu w piątek 26 i w sobotę 27 maja w godzinach 8:15-14:40.  stacja wyemituje specjalny maraton „Pojedynek superbohaterów”, w którym obok Atomówek pojawią się bohaterowie z serii "Młodzi tytani, akcja!" znani z anteny Cartoon Network.
źródło: http://premierywtv.pl/cartoon-network-boomerang-maju-2017

Przypomnę, że za dubbing do rebootu Atomówek odpowiada studio SDI Media Polska, w reżyserii Artura Kaczmarskiego. W głównych rolach występują: Julia Kunikowska (Bójka), Natalia Jankiewicz (Bajka), Magdalena Wasylik (Brawurka), Waldemar Barwiński (Profesor Atomus), Stefan Knothe (Burmistrz Townsville) oraz Grzegorz Kwiecień (Narrator).

Premiera nowych odcinków serialu (odc. 40-45) od poniedziałku 29 maja o 19:40. Nowe odcinki w dni powszednie o tej samej porze do 5 czerwca.
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz