sobota, 5 grudnia 2015

Nowe odcinki Jasia Fasoli w Boomerangu

Znalezione obrazy dla zapytania Mr. Bean the Animated SeriesOd 7 grudnia br., widzowie Boomeranga będą mogli oglądać nowe odcinki Jasia Fasoli.


W grudniu br. w kanale Boomerang nie zabraknie świetnej zabawy z fajtłapowatym Jasiem Fasolą. W premierowych odcinkach pierwszego sezonu kreskówki będzie można sprawdzić, co się wydarzy, gdy Jaś wybierze się do lasu by fotografować dzikie zwierzęta i co zrobi, kiedy jego ukochany pluszowy miś i najlepszy przyjaciel - Teddy, zostanie skradziony przed dwóch przebiegłych złodziei.
źródło:  http://www.satkurier.pl/news/122671/8222jas-fasola8221-nowe-odcinki-w-kanale-boomerang.html
Nowe odcinki Jasia Fasoli od poniedziałku 7 grudnia o 15:30. Emisja będzie w ramach Tygodnia z Jasiem Fasolą, emitowanego w dniach 7-18 grudnia od 6:00 do 7:45 oraz od 14:10 do 15:55.

Za polski dubbing do tego serialu odpowiedzialne jest studio SDI Media Polska. Reżyserią dubbingu zajął się Paweł Galia, dialogi opracowała Kaja Sikorska. W wersji polskiej usłyszymy Jarosława Boberka (w roli tytułowego bohatera), Katarzynę Kozak (w roli pani Wicket) oraz Bożenę Furczyk (w roli Irmy Gott). 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz