czwartek, 3 grudnia 2015

Mikołajkowa niedziela w Cartoon Network

W mikołajki, tj. w niedzielę 6.12.2015 r. zostaną zaprezentowane w Cartoon Network świąteczne odcinki specjalne seriali Cartoon Network. 

 

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania Uncle Grandpa Christmas SpecialWujcio Dobra Rada: UG Christmas Special (Uncle Grandpa: Uncle Grandpa Christmas Special)

Emisja: Niedziela 6 grudnia 8:55

Polska premiera tego specjalnego odcinka świątecznego z Wujciem Dobrą Radą (w polskim dubbingu Grzegorz Pawlak) w roli głównej. Kiedy Wujcio Dobra Rada rozbija się na Biegunie Północnym, musi pomóc Mikołajowi dostarczyć prezenty wszystkim dzieciom i uratować święta. Wujcio dowiaduje się, jak potoczyłby się życie jego kolegów, gdyby on nie istniał.

Ed, Edd i Eddy: Dzwoń, dzwoń dzwoneczku (Ed, Edd 'n' Eddy - Jingle, Jingle, Jangle)

Emisja: Niedziela 6 grudnia 9:20

Eddy odnalazł skrytkę rodziców na prezenty bożonarodzeniowe. Okazuje się, że są tam tylko ubrania. Eddy jest wściekły, a Edd próbuje mu wytłumaczyć, na czym naprawdę polegają święta. Tymczasem Ohydki podążają za gwiazdą, którą widzą na niebie. Eddy chce odebrać prezenty innym dzieciakom, ale bezskutecznie: Deska odkrył i powiedział Jonny'emu, że jest zdrajcą, Rolf cały czas śpiewał piosenki i nudził Eddy'ego, Nazz mówiła o całowaniu się pod jemiołą. Eddy odnajduje żarówkę, którą dał mu Ed. Wstawia ją na miejsce zepsutej żarówki w choince i wszyscy się cieszą, gdyż zrobił dobry uczynek. Nagle zjawia się Mikołaj i zrzuca wór prezentów. Eddy chce go zachować tylko dla siebie, ale Ed mu przeszkadza. Potem zjawiają się Ohydki, które chcą pocałować Edków.

Harcerz Lazlo (Camp Lazlo: Kamp Kringle)

Emisja: Niedziela 6 grudnia 9:50

Harcerze z Obozu Nerka starają się przywrócić ducha świąt do swojego obozu.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz