sobota, 8 listopada 2014

Specjalny maraton z serialem "Pora na przygodę!"

Piąty sezon serialu "Pora na przygodę!" dobiegł prawie do końca. Z tej okazji Cartoon Network zaprasza na specjalny maraton z tym serialem, podczas którego zostaną wyemitowane, dwa dotychczas pominięte odcinki z sezonu piątego, dotyczące żywiołów (Ziemi i Wody, Mrozu i Ognia).


W ramach odcinka "Frost and Fire" Finn będzie próbował wywołać ciekawy sen, podczas którego będzie zmuszał Królewnę Ognia do walki z Lodowym Królem. Niestety, jedna rzecz doprowadzi do tego, że Królewna Ognia zerwie z Finn'em.
W odcinku "Earth and Water", Królewna Ognia zostanie poddana badaniom (wykonanym przez Królewnę Balonową), które mają usunąć z niej negatywne emocje. Nie wie jednak, że za jej negatywnymi emocjami stoi jej ojciec - Król Ognia, który uwięził ją w szklanej butelce, gdy ta była mała.

Wyżej wymienioene odcinki serialu zostaną wyemitowane, już w piątek 14 listopada. Odcinek "Frost and Fire" zobaczymy o godz. 14:55, a "Earth and Water" dwie godziny później (czyli o 16:55). Oprócz tych odcinków zobaczymy, także:
15:10 - Zuza silna (Susan Strong)
15:25 - Zbyt młoda (Too young)
15:40 - Więźniowie miłości (Prisoners of Love)
15:55 - Już jej niosą suknię z welonem (Wedding Bells Thaw)
16:10 - Potworna narzeczona (Princess Monster Wife)
16:25 - Tarapaty w grudkowym kosmosie (Trouble in Lumpy Space)
16:40 - Potwór (The Monster)

Powtórka maratonu związanego z tym serialem, dzień później od godziny 8:30.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz