sobota, 8 listopada 2014

Maraton Mix w Święto Niepodległości

Z okazji długiego weekendu i Święta Niepodległości obchodzonego w naszym kraju, Cartoon Network zaprasza na specjalny Maraton Mix. Emisja we wtorek 11 listopada, w godzinach 7:10-20:10.Dr. Jaciejakiegacie (Dr. Dimensionpants)

Emisja: Wtorek 7:10, 17:05

Serial opisuje perypetie dwunastoletniego Kyle'a Liptona, który jest normalnym, pulchnym i impulsywnym dzieciakiem. Jednak, kiedy w jego sypialni otworzyło się przejście do innych wymiarów, pojawia się gadający jednorożec Filip, który jest członkiem Starożytnego Zakonu Jednorożców i Kosmicznych Strażników Gaci, a wraz z nim magiczny artefakt. Odtąd życie chłopca staje się zupełnie inne za sprawą świecących portek. Jako superbohater Doktor Jaciejakiegacie będzie musiał przejść specjalny trening, aby opanować potężną moc drzemiacą w kostiumie, a także uratować rodzinne miasto przed złoczyńcami z innych wymiarów, m.in. Kryształową Czachą czy Śród Mózgusem.


Steven Universe

Emisja: Wtorek 9:00

Serial opisuje perypetie Stevena Universe'a, chłopca, który jest najmłodszym, a także jedynym męskim członkiem grupy superbohaterów zwanych Kryształowymi Klejnotami. Steven nie jest tak silny i mądry jak jego towarzyszki: Ametyst, Granat i Perła; nawet nie potrafi w pełni kontrolować swoich mocy, które swoje źródło mają w magicznym klejnocie, który znajduje się w jego pępku. Steven wraz z resztą grupy wspólnie przeżywają niezwykłe przygody.Młodzi tytani, akcja! (Teen Titans Go!)

Emisja: Wtorek 10:40

Serial opowiada o dalszych losach Młodych Tytanów, grupy superbohaterów, w skład których wchodzą: Robin, Gwiazdka, Raven, Bestia i Cyborg. Serial skupia się w mniejszej mierze na ratowaniu świata i walkach ze złoczyńcami, natomiast przede wszystkim opisuje w komediowy sposób codzienne życie, problemy i wybryki nastoletnich bohaterów, mieszkających razem.


Znalezione obrazy dla zapytania scooby doo i brygada detektywówScooby Doo i Brygada Detektywów (Scooby Doo Mystery Incorporated)

Emisja: Wtorek 12:15

Akcja tej serii toczy się w rodzinnym Kryształowym Zdroju, mieście dumnie zwanym "najstraszniejszym miejscem na Ziemi", gdzie duchy, potwory i inne zjawiska paranormalne są największą turystyczną atrakcją. Jego mieszkańcy: Fred Jones, Daphne Blake, Velma Dinkley, Norville "Kudłaty" Rogers i ich pies, Scooby Doo, mają więc pełne ręce roboty, co jednak nie bardzo podoba się ich rodzicom.


Wujcio Dobra Rada (Uncle Grandpa)

Emisja: Wtorek 14:00, 18:55

Serial opowiada o perypetiach Wujcia Dobrej Rady, który jest wujkiem i dziadkiem wszystkich na świecie oraz magicznym krewnym każdego dziecka na Ziemi. Podróżuje po całym globie i pomaga wszystkim, którzy znaleźli się w poważnych kłopotach, zmieniając przy tym ich życie raz na zawsze. Mieszka w kamperze, który jest magicznym domkiem na kołach. Wraz ze swoimi przyjaciółmi – Torbą Borbą, Wielką Realistyczną Latającą Tygrysicą, Stefkiem Pizzą oraz panem Gustawem przeżywają niesamowite przygody.


Niesamowity świat Gumball'a (The Amazing World of Gumball)

Emisja: Wtorek 15:40  

Serial opisuje przygody dwunastoletniego, psotnego, niebieskiego kota Gumballa, który mieszka w niewielkiej miejscowości Elmore. Wraz ze szkolnymi przyjaciółmi przeżywa niezwykłe przygody.


 

 

 

 

 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz