wtorek, 18 listopada 2014

Nowe odcinki Toma i Jerry'ego Show w Boomerangu

Fanów potyczek kocio-mysiego duetu Boomerang zaprasza na nowe odcinki serialu "Tom i Jerry Show".

Przezabawna historia nieustannego konfliktu dwóch godnych siebie przeciwników – kota Toma i myszki o imieniu Jerry. Tom nieustannie próbuje złapać i zjeść Jerry’ego, nigdy jednak mu się to nie udaje. Bohaterowie kreskówki bawią widza szalonymi pościgami, wymyślnymi sztuczkami i przekomicznymi psotami. W niektórych odcinkach występują także inne postaci, między innymi: Rick i Ginger - opiekunowie Toma, Spike'a i Jerry'ego, Spike, Kot Butch, i nie tylko. Akcja serialu rozgrywa się w jednej części w domu głównych bohaterów, a w drugiej m.in.: na biwaku, w agencji detektywistycznej, w zamku, itp... Serial powstał na 75-lecie debiutu serii kreskówek Toma i Jerry'ego, reżyserowanej przez Williama Hannę i Joseph'a Barberę w studiu Metro Goldwyn Mayer. W polskiej wersji dubbingowej serialu "Tom i Jerry Show" występują: Marek Lewandowski jako pies Spike, Jacek Bursztynowicz jako Kot Butch, Jarosław Boberek jako kot Tom/Duchy Toma, Joanna Pach-Żbikowska jako Myszka Tuffy, Paweł Szczesny jako Rick oraz Małgorzata Boratyńska jako Ginger. Studiem odpowiedzialnym za dubbing do tego serialu jest Master Film.

Nowe odcinki serialu Tom i Jerry Show, już od poniedziałku 24 listopada od 17:35. Zanim jednak Boomerang wyemituje premierowe odcinki, stacja ta zaprasza widzów na 24 godzinny maraton z
serialami poświęconymi w/w bohaterom (w niedzielę 23 listopada od 17:30), m.in.:klasyczną serią kreskówek Toma i Jerry'ego, Tom i Jerry Show, czy też Całkiem nowymi przygodami Toma i Jerry'ego.

A oto rozkład jazdy maratonu z Tomem i Jerry'm (23-24.11)
17:30 Tom i Jerry Show (odcinki 1-9)
21:15 Całkiem nowe przygody Toma i Jerry'ego (16 odcinków)
03:40 Tom i Jerry (klasyczna seria, 1942-1964)
07:15 Całkiem nowe przygody Toma i Jerry'ego (16 odcinków)
13:45 Tom i Jerry Show (odcinki 1-9)
17:35 Tom i Jerry Show (premiera odcinka 10)
18:00 Tom i Jerry (klasyczna seria)
18:15 Całkiem nowe przygody Toma i Jerry'ego


Jako informację dodam też, że polski dystrybutor filmów z Tomem i Jerry'm, Galapagos Films - od 7 listopada sprzedaje na DVD pierwszą część sezonu 1 serialu Tom i Jerry Show.

UPDATE: Znane są już polskie tytuły do odcinków 10-13 serialu Tom i Jerry Show. Jednocześnie w odcinku 7 nastąpiła zmiana w reżyserii dubbingu do tego serialu. Zamiast Małgorzaty Boratyńskiej, za reżyserię dubbingu do T&J Show odpowiada Agata Gawrońska-Bauman. Nowe odcinki serialu w emisji w Boomerangu do połowy stycznia 2015 r.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz