wtorek, 18 listopada 2014

Nowy serial "Clarence" w Cartoon Network

Już od 24 listopada, w polskim Cartoon Network zagości "Clarence" - nowy oryginalny serial tej stacji. 

 

Serial opowiada o perypetiach młodego chłopca imieniem Clarence, który jest we wszystkim optymistą i chce zarazić swoim entuzjazmem cały świat. Razem ze swoimi przyjaciółmi – Jeffem i Sumo przeżywa niesamowite przygody.


Premiera serialu już w poniedziałek 24 listopada o godz. 14:45. Nowe odcinki w dni powszednie o tej samej porze. Za dubbing do tego serialu w Polsce jest odpowiedzialne Film Factory Studio (znane z dubbingów do krótkometrażówek Mixeli, 3. sezonu Generatora Rexa czy też do serialu fabularnego Cartoon Network pt: "Level Up").

Duże kontrowersje budzi m.in.: scena z jednego z odcinków tego serialu, w którym w barze, pocałowało się dwóch facetów. Bądźmy szczerzy - ta scena, albo ten odcinek powinien zostać zakazany w Polsce, ponieważ zawiera on sceny, których część widzów może uznać za niezgodne dla ich rozumowania i wieku. Mimo, że nie jestem za cenzurami w emisjach seriali Cartoon Network, tak co do tego odcinka - mam inne zdanie (powinien zostać zakazany).
 
UPDATE: Znana jest już obsada dubbingowa tego serialu. W rolę Clarence'a wcieli się Jan Staszczyk. Poza nim usłyszymy w serialu Magdalenę Krylik, Joannę Pach-Żbikowską, Dominikę Sell.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz