sobota, 22 listopada 2014

Kino Boomeranga w grudniu 2014

A oto co grudzień przyniesie w ramach kina Boomeranga. Emisja w weekendy o 14:30, oraz w dni świątecznie o 11:15.


Tom i Jerry: Wielka ucieczka (Tom and Jerry: The Movie)

Emisja: Sobota 6 grudnia 14:30

Podczas przeprowadzki Tom i Jerry nie zauważyli, że odjeżdza ich samochód z rodziną, więc zostali sami na ulicach nieznanego miasta. W mieście poznali pewną pchłę, psa i dziewczynkę oraz poznali siebie nawzajem - na dodatek odkryli, że potrafią się porozumiewać ludzkim głosem.Kumple z dżungli: Wyprawa na biegun (The Jungle Bunch: Back to the Ice Floe)

PREMIERA: Niedziela 7 grudnia 14:30 

Powtórka: Niedziela 28 grudnia 14:30

Film ten w Polsce jest znany z emisji na kanale Teletoon+.    
Stado bezwzględnych morsów przejmuje władzę nad biegunem południowym i terroryzuje zamieszkujące go pingwiny. Maleńki Tommy namawia swoją siostrę by wyruszyła z nim w stronę Równika na poszukiwania legendarnego tygrysiego wojownika, który pomoże im obalić ciemiężycieli. Po długiej podróży przez ocean trafiają na egzotyczną wyspę, gdzie odnajdują swoją ostatnią nadzieję na wolność -  nieustraszonego i niepokonanego Maurice’a – pingwina, wychowanego przez tygrysicę, który całe życie zgłębiał tajniki sztuk walki. W teorii pokona każdego, w praktyce... pomogą mu w tym jego kumple z dżungli! Film ten zapowiada serial o tym samym tytule, którego premiera odbędzie się w poniedziałek 15 grudnia o 16:30 w Boomerangu.

 

Scooby Doo i bracia Boo (Scooby Doo meets the Boo Brothers)

Emisja: Sobota 13 grudnia 14:30

Kudłaty dziedziczy po wujku posiadłość. Jedzie do niej ze Scoobym i Scrappym. Niestety, tam straszy. Przyjaciele wzywają trójkę pogromców duchów, którymi są trzy duchy – bracia Boo.

 

 

Garfield Show: Maszyna straszyna

Emisja: Niedziela 14 grudnia 14:30

 Przygody jedynego na świecie kota, który z czystym sumieniem gotów jest dowieść, że lenistwo jest matką wynalazków. Dlatego jego życie wypełniają same niewymagające wysiłku przyjemności: oglądanie telewizji, pożeranie kolejnych porcji lasagne i spanie. Czy jest leniwy? Nie, nic podobnego! On po prostu prowadzi osiadły tryb życia, o czym widzowie mogą przekonać się sami.


Alfa i Omega 2 (Alpha and Omega 2 - The Howl-iday Adventure)

Znalezione obrazy dla zapytania Alpha and Omega 2Emisja: Sobota 20 grudnia 14:30, Środa 24 grudnia 11:15

Wilki Kate i Humphrey wraz ze swoimi trzema szczeniaczkami przygotowują się do pierwszej wspólnej zimy. Gdy ich najmłodsze szczenię gubi się w niewyjaśnionych okolicznościach, wataha musi wyruszyć w podróż w głąb dziczy, by odnaleźć zgubę. Nie mają dużo czasu, zima zapowiada się na bardzo chłodną, a śnieg w każdej chwili może odciąć im drogę do domu…

 

Tom i Jerry: Misja na Marsa (Tom and Jerry: Blast off to Mars)

Emisja: Niedziela 21 grudnia 14:30

Najsłynniejszy kocio-mysi duet świata mimowolnie bierze udział w misji na czerwoną planetę. Na miejscu Tom i Jerry odkrywają, że Marsjanie naprawdę istnieją i ... chcą zaatakować Ziemię! Odwiecznie skłócona para musi więc się pojednać i razem stawić czoła tak ogromnemu zagrożeniu dla Ziemian.

 

PinkPantherandPals.jpeg

Różowa Pantera i Przyjaciele: Różowe Święta (Pink Panther and Pals: A Very Pink Christmas)

Emisja: Czwartek 25 grudnia 11:15

Bożonarodzeniowy specjalny odcinek z Różową Panterą oraz jego przyjaciółmi w roli głównej. 

 

Garfield Show: Dom na gwiazdkę (The Garfield Show: Home for the Holidays)

Emisja: Piątek 26 grudnia 11:15

W tym odcinku, Garfield będzie pomagał kotce Arlene przygotować kolację z okazji Świąt Bożego Narodzenia dla bezdomnych zwierząt.

Znalezione obrazy dla zapytania Scooby Doo Ahoj PiraciScooby Doo, ahoj Piraci! (Scooby Doo - Pirates Ahoy!)

Emisja: Sobota 27 grudnia 14:30

Drużyna musi się zmierzyć z piratami, którzy porwali rodziców Freda. Co gorsza, okazuje się, że pani Jones została zamieniona w pirata.
 


  

 

 

 

 

 


 


 

 

 Brak komentarzy:

Prześlij komentarz