sobota, 30 listopada 2013

Styczeń 2014 r. w Boomerangu - wersja nieoficjalna

Ze źródła: boomerangeurope.blogspot.com

Jest to póki co wersja nieoficjalna wiadomości dot. ramówki Boomeranga CEE na styczeń 2014 r., ale zawsze warto się podzielić wiadomościami.

1. W styczniu do bloku Cartoonito "wejdą" seriale znane z emisji w głównym bloku Boomerangowskim, mowa o Garfield Show i Szczenięce lata Toma i Jerry'ego. Emisja prawdopodobnie jako element Cartoonito, albo druga opcja jest taka, że w końcu najgorsze seriale emitowane w Cartoonito  - mowa o Wło-cha-cha-czach i Jelly Jamm wylatują w styczniu z ramówki.

2. Póki co nie ma informacji w ramówkach, ale obstawiam, że taka sama forma emisji będzie w godzinach 21:00-05:50. O godz. 5:50 tak jak zawsze w emisji będą Zwariowane Melodie, a w Niedzielę 26 stycznia po półtora roku nieobecności zobaczymy kreskówkę Tik Tak (Tick Tock Tuckered) z 1944 r., wyreżyserowaną przez Roberta Clampett'a. 

3. W końcu ludzie pracujący w Turner Entertainment poprawili informację, która wprowadzała w błąd czytelników ramówki, a mianowicie, że w sobotę o 16:05 oficjalnie były w emisji Jetsonowie, a ramówka podawała, że będą emitowane Zwariowane Melodie.

4. Całkiem nowe przygody Toma i Jerry'ego zyskują m.in.: dodatkowy slot w niedzielę, począwszy od 19 stycznia. a Kocia ferajna wylatuje z ramówki, w dni powszednie (z tego co się doczytałem, właśnie Całkiem nowe przygody Toma i Jerry'ego zastąpią po 12 stycznia ten animowany klasyczny serial produkcji Joseph'a Barbery i Williama Hanny).

 5. Wspomniaszy o dodatkowym slocie T&J Tales (patrz pkt. 4. o jaki serial mi chodzi), zastanawia mnie to, czy czasami już od stycznia 2014 r. nie będzie w Boomerangu Scooby Niedzieli, czy też Boomerang szykuje niespodziankę w postaci powrotu niektórych klasycznych seriali do ramówki? Przekonamy się o tym, wtedy, kiedy otrzymam do rąk oficjalną wersję ramówki na styczeń 2014 r. Oczywiście Kino Boomeranga bez zmian - w środy i w soboty.

 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz