czwartek, 28 listopada 2013

Propozycje na weekend: 30 listopada-1 grudnia [Cartoon Network]

Co ciekawego zobaczymy w ten weekend, w Cartoon Network?

Zwyczajny serial  

Emisja: Sobota/Niedziela 11:00/11:55

Sobota: odc. 4x32 - Blind Trust/odc. 4x37 - Steak me Amadeus

Benson musi zaufać Mordechajowi i Rigby'emu, jeśli chce zejść ze szczytu góry na dół./Mordechaj chce zapytać Małgosię, czy będzie jego dziewczyną. Jednak odpowiedź Małgosi, głównemu bohaterowi popsuje humor na długi czas. W końcówce jest to także już mała zapowiedź pierwszego odcinka sezonu piątego, jednak innych szczegółów Wam nie zdradzę.

Niedziela:  odc. 4x35 - Sleep Fighter/odc. 4x36 - Party Re-Pete

Ekipa parkowa musi pomóc Atlecie, przezwyciężyć sen, w którym Mitch walczy./Mordechaj i Rigby muszą uratować Bensona, który wybrał się na złą firmową imprezę. Po dwóch latach nieobecności do serialu powraca Pete, który wystąpił w odc. 21 (S2E1) tego serialu, jako Impra-Pete (Party Pete).

Gormiti 

Emisja: Sobota 13:05 

odc. 1x22 - The Beast of Eagle's Peak

Brak opisu do tego odcinka.

O propozycjach związanych z nowymi odcinkami, w obecnym tygodniu, napisałem w niedzielę. Ale nie martwcie się, propozycje tych odcinków są ważne, ponieważ w weekendy leci emisja powtórkowa tych seriali, więc przejdźmy już do punktu z Kinem Cartoon Network.

Kino Cartoon Network

Emisja: Sobota/Niedziela 9:05/18:10

W tym tygodniu:

 

Lego Star Wars: Kroniki Yody (Lego Star Wars: Yoda Chronicles)

Epizod 1: The Empire Strikes Out

Epizod 2: The Menace of Sith (Groźba Sith'ów)

Brak opisów na ten temat.

 

 

Scooby Doo i najeźdźcy z kosmosu (Scooby Doo and the Alien Invaders)

Przygotujcie się na Bliskie Spotkania Scooby`ego stopnia! Wielkie spotkanie z UFO, międzygalaktyczna intryga i romantyczna opowieść nie-z-tego-świata! Wszystko to w filmie, w którym Scooby-Doo, Kudłaty i reszta Brygady Detektywów przeżyją najbardziej nieziemską pr zygodę! Pozostawieni w zapomnianym, pustynnym mieście, przyjaciele odkrywają, że miejsce to roi się od miłośników latających talerzy , tajemniczych naukowców i... wrogo nastawionych obcych.Człowiek zwany Flintstonem (The Man Called Flintstone)

 Sekretny agent Rock Slag zostaje ranny podczas pogoni w Bedrock. Szef decyduje się, by na jego miejsce wstawić Freda Flintstone'a, który wygląda dokładnie jak Slag. Fred wyrusza do Paryża i Rzymu, gdzie jedzie wraz z żoną Wilmą i przyjaciółmi Rubble'ami. Fred musi powstrzymać tajemniczą Zieloną Gęś przed wprowadzeniem jej diabelskiego planu w życie oraz nie ujawnić swej drugiej tożsamości żonie i przyjaciołom.

Level Up 

Emisja: Sobota/Niedziela 19:50

Sobota: odc. 1x18 - Wirujący dawacz (The Swirling Gliver)/odc. 1x17 - Złowrogi kupiec (The Dark Marts)

Wyciek w grze, daje Lyle'owi dużo złota, Lyle chce się odwdzięczyć dawaczowi, więc ten Mu pozwala, by zjadł głowę Dante'go/Kupiec ucieka z gry. Max chce go wykorzystać, do stworzenia dodatku do gry, ale kiedy zechce rządzić światem, NeverFail ma mało czasu na pokonanie go. 

Już jutro info, na temat propozycji weekendowych w Boomerangu.   Brak komentarzy:

Prześlij komentarz