czwartek, 21 listopada 2013

Niedziela ze Scooby-Doo (24 listopada)

A oto informacje na temat Niedzieli ze Scooby-Doo - 24 listopada 2013 r. w Boomerangu

Emisja: Godz. 14:30

Scooby-Doo, gdzie jesteś? (Scooby-Doo, where are you?)

Emisja: Niedziela 14:30/14:55

odc. 1x07 - Nigdy nie małpuj Małopuda (Never Ape an Ape Man)/Zabawy w Lunaparku (Foul Play in Funland)

Daphne z przyjaciółmi przyjeżdża na plan filmowy, gdzie reżyserem jest jej wujek. Paczka zamierza pomagać przy kręceniu horroru: "Małpolud z Zakazanej Góry". Wujek Daphne opowiada im, że większość pracowników uciekła z planu ponieważ przestraszyła ich stara legenda o małpoludzie, który spalił stary dwór. Podczas krecenia sceny z tytułowym bohaterem okazuje się, że nie jest to wcale kaskader w przebraniu. A to oznacza, że legenda o małpoludzie jest prawdziwa.../Scooby, Kudłaty, Daphne, Velma i Fred zbierają wieczorem małże na plaży obok nieczynnego od kilku tygodni lunaparku. Nagle światła zapalają się i wszystko zaczyna działać. Przyjaciele postanawiają to spradzić. Chociaż wszystko działa, w wesołym miasteczku nie ma żadnych ludzi. Co więcej zaczynają się dziać dziwne reczy. Szybko okazuje się. że w lunaparku nie są zupełnie sami...Scooby i Scrappy-Doo (1979) (Scooby and Scrappy-Doo Show, 1979)

Emisja: Niedziela 15:20

odc. 1x13 - Góry skaliste Yuu-Huu! (Rock Mountain Yiii!)

Scooby, Scrappy, Kudłaty, Fred, Daphne i Velma jadą na narty do góry Jeremiasza Prata. Tam straszy duch Jeremiasza Prata i Scooby, Scrappy, Kudłaty, Fred, Daphne i Velma postanawiają rozwiązać zagadkę.

Scooby i Scrappy-Doo (1980) (Scooby and Scrappy-Doo Show, 1980)

Emisja: Niedziela 15:45

odc. 1x03 - Zabawa w kotka i myszkę (Old Cat and Mouse Game)/Cyrk Scooby'ego (Scooby's Three Ding-A-Ling Circus)/Trzymaj się Scooby (Hang in there Scooby)

Wścibski Kotman zmniejsza Scooby'ego, Scrappy'ego i Kudłatego do mysich rozmiarów./Scooby, Scrappy i Kudłaty występują w cyrku./Scooby, Scrappy i Kudłaty uciekają z wieżowca za  paralotnią.

Szczeniak zwany Scooby-Doo (A Pup Named Scooby-Doo)

Emisja: Niedziela 16:10/16:35

odc. 1x05 - Literka albo wpadka (For letter or worse)/odc. 1x06 - Niańka z zaświatów (The Babysitter from Beyond)

Kudłaty i Scooby zostali wybrani jako zawodnicy do ich ulubionego teleturnieju, w którym pojawia się upiorny gangster./Gang Scooby'ego trafia do Niańki, której dom przypomina więzienie, z którego nie można się wydostać.

źródła opisów do odcinków: wikipedia, iMdB.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz