sobota, 23 listopada 2013

Informacje dot. ramówki CN Rumunia/Węgry na styczeń 2014

Wiem, że tu już powinna się znaleźć notka o ramówkach CN PL lub Boomeranga na styczeń 2014, ale niestety nie ma. Ale za to, kolega z zaprzyjaźnionego forum - Rajzfilmovet Hungaria zezwolił na wstawienie informacji  o Noworocznych propozycjach dla Cartoon Network w wersji rumuńsko-węgierskiej.

Maraton Mix (tak jak w Polsce) po 2 tygodniach Świątecznego długiego weekendu znika z ramówki. Ramówkę opuszczają też Bliźniaki Cramp (The Cramp Twins) (tylko 1,5 tygodnia emisji po powrocie), Redakai, w poszukiwaniu Kairu (Redakai: The Conquer of Kairu), a także Gwiezdne Wojny - Wojny Klonów (Star Wars: The Clone Wars). Najbardziej zawiedzeni mogą czuć się fani Zwyczajnego Serialu (Regular Show), gdyż w obu krajach, emisja będzie tylko jednorazowa w ciągu tygodnia, i to tylko po 4 odcinki/tygodniowo.

Za to zaskoczeniem jest powrót Młodych Tytanów (Teen Titans) do ramówki CN-a. Niestety nie wiadomo, kiedy na Węgrzech/w Rumunii zadebiutuje Teen Titans Go! (kontynuacja Młodych Tytanów) , ale za to w Polsce, planowana premiera Teen Titans Go jest na kwiecień 2014 r.

W styczniu także, kontynuacje premier nowych odcinków - Pory na Przygodę (Adventure Time), Looney Tunes Show  (The Looney Tunes Show) - zresztą jak w Polsce, o tych samych porach, w weekendy (jak w Polsce), nowe odcinki Johnny'ego Testa, 4. serii Garfield Show, a także od 25 stycznia 2014 r. - Ligi Młodych: Inwazja.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz